ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

της Α΄ τάξης Γενικού Λυκείου

Κολλέγιο Ψυχικού

Ψυχικό, 21 Φεβρουαρίου 2021

Σας υπενθυμίζουμε ότι την Τετάρτη, 24 Φεβρουαρίου 2021, στις 18:00 θα επαναληφθεί η ενημερωτική συνάντηση σχετικά με το Ακαδημαϊκό Πρόγραμμα του Γενικού Λυκείου και το Σύστημα Πρόσβασης στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για όσους γονείς δεν κατάφεραν να συνδεθούν την Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2021. Η συνάντηση θα γίνει μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας MS Teams, στην ομάδα «ΚΨ ΛΥΚ ΓΟΝΕΙΣ Α».

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι την Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2021, στις 17:00 – 18:00 θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική διαδικτυακή συνάντηση σχετικά με το Ακαδημαϊκό Πρόγραμμα του International Baccalaureate Diploma Programme. Όσοι ενδιαφέρεστε για την εισαγωγή του παιδιού σας στο συγκεκριμένο Πρόγραμμα, μπορείτε να συμμετέχετε μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας MS Teams, στην ομάδα «Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ – ΨΥΧΙΚΟΥ».

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία

Παναγιώτης Γιαννουλάτος