ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Αντωνάτος Γεώργιος γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 1 04.39
16/04/2019 Βελισσάριος Φίλιππος-Δημήτριος γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 2 04.31
16/04/2019 Καλαμάκης Παναγιώτης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 04.14
16/04/2019 Βούτσας Ιωάννης-Ραφαήλ γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 4 03.28
16/04/2019 Σκαλιστήρας Απόστολος γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 5 02.53
16/04/2019 Κατούλης Παναγιώτης-Κωνσταντίνος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 6 02.25
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Καλδή Χριστίνα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 04.29
16/04/2019 Ευαγγελάτου Λυδία γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 03.82
16/04/2019 Καλλιμάνη Δανάη-Βαρβάρα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 03.50
16/04/2019 Μαράσογλου Μαρία-Σοφία γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 03.30
16/04/2019 Μηνάγια Μελπομένη γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 02.82
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Αμοργινός Πάρις-Αλέξανδρος γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.50
16/04/2019 Κακουλίδης Παναγιώτης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 2 01.40
16/04/2019 Τσιαμπάς Αθανάσιος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01.35
16/04/2019 Χατζηκακίδης Αθανάσιος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 4 01.30
16/04/2019 Κοραχάης Κωνσταντίνος-Παναγιώτης γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 5 01.25
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Κουλουμέντα Βιργινία γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.50
16/04/2019 Ζέλου Ελίσα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 2 01.40
16/04/2019 Λυμπεροπούλου Ναντίνα-Ελπίδα γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01.25
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Τζαβέλας Κωνσταντίνος-Ραφαήλ γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 1 23.94
16/04/2019 Δοντάς Αντώνιος γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 20.38
16/04/2019 Κιτσόπουλος Αλέξανδρος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 18.07
16/04/2019 Κοκότσης Γεώργιος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 4 18.03
16/04/2019 Χατζηγεωργίου Εμμανουήλ γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 5 11.44
16/04/2019 Καλλίτσης Βασίλειος-Σπυρίδων γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 6 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Καββαδία Γαβριέλλα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 15.66
16/04/2019 Γιαννούση Αικατερίνη γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 13.01
16/04/2019 Βασίλογλου Αθηνά γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 3 11.96
16/04/2019 Καβρού Ευτυχία Μαρία γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 4 11.94
16/04/2019 Παγκάλου Γεωργία-Μαρία γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 ΑΚΥΡΟ
16/04/2019 Αννοπούλου Γεωργία-Αθηνά γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 5 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Τζιλαλής Δημήτριος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 1 03:04.00
16/04/2019 Πρεσβύτης Ρέμος-Θωμάς γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 2 03:14.00
16/04/2019 Σπηλιωτόπουλος Ξενοφών γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 3 03:16.00
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Κονταξής Παύλος γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:18.82
16/04/2019 Μπόνης Ματθαίος γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:19.16
16/04/2019 Μαθιός Κωνσταντίνος γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:19.51
16/04/2019 Καββαδίας Νικόλαος γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:19.70
16/04/2019 Παπαγιαννακόπουλος Δημήτρης γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:21.30
16/04/2019 Ξανθόπουλος Νικόλαος γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:21.47
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Παντολέων Αλεξάνδρα γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:20.64
16/04/2019 Γλου Ζηνοβία γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:22.39
16/04/2019 Κοντογιάννη Μαρίνα γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:22.42
16/04/2019 Μπατατούδη Μαρία-Ελένη γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:22.82
16/04/2019 Μέντζου Ιωάννα γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:24.29
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Αθητάκης Κωνσταντίνος γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:42.60
16/04/2019 Ανταχόπουλος Χρήστος γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:42.70
16/04/2019 Κιτσινέλης Ιωάννης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:42.95
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Γιώτη Βαλεντίνη γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:46.67
16/04/2019 Μπαζακίδου Ευφροσύνη γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:50.70
16/04/2019 Πίκουλα Χρυσούλα γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:54.40
16/04/2019 Αθυμαρίτη Μελίνα γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:56.14
16/04/2019 Ποταμίτη Δήμητρα γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:57.20
16/04/2019 Χίσσα Μαρία γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:57.47
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Καλαμάκης Παναγιώτης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:52.26
16/04/2019 Καμπίτσης Γεράσιμος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:52.26
16/04/2019 Κοκότσης Γεώργιος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:52.26
16/04/2019 Κιτσινέλης Ιωάννης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:52.26
16/04/2019 Τσιαμπάς Αθανάσιος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:52.67
16/04/2019 Τσιόπουλος-Τριχίδης Κωνσταντίνος-Χριστόφορος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:52.67
16/04/2019 Φλουτάκος Γιώργος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:52.67
16/04/2019 Τζιλαλής Δημήτριος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:52.67
16/04/2019 Κονταξής Παύλος γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:52.73
16/04/2019 Λάσκαρης Σπυρίδων γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:52.73
16/04/2019 Κοντόπουλος Θεοχάρης γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:52.73
16/04/2019 Λάζαρης Κωνσταντίνος γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:52.73
16/04/2019 Μαθιός Κωνσταντίνος γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:53.23
16/04/2019 Μπαζακίδης Ιωάννης γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:53.23
16/04/2019 Μαλακός Σωτήριος γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:53.23
16/04/2019 Μανέλλης Γεώργιος γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:53.23
16/04/2019 Ξιφαράς Γεώργιος γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:59.23
16/04/2019 Μπόνης Ματθαίος γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:59.23
16/04/2019 Σαραντίτης Βασίλης γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:59.23
16/04/2019 Παπαγιαννακόπουλος Δημήτρης γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:59.23
16/04/2019 Τζαβέλας Κωνσταντίνος-Ραφαήλ γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:13.42
16/04/2019 Σπηλιωτόπουλος Ξενοφών γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:13.42
16/04/2019 Σκαλιστήρας Απόστολος γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:13.42
16/04/2019 Πρεσβύτης Ρέμος-Θωμάς γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:13.42
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Παντολέων Αλεξάνδρα γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:58.33
16/04/2019 Μπαζακίδου Ευφροσύνη γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:58.33
16/04/2019 Ορφανού Ιωάννα-Ιουλία γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:58.33
16/04/2019 Παναγοπούλου Ηρώ γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:58.33
16/04/2019 Γιώτη Βαλεντίνη γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:59.61
16/04/2019 Γιάγκου Ελένη γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:59.61
16/04/2019 Γλου Ζηνοβία γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:59.61
16/04/2019 Ευαγγελάτου Λυδία γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:59.61
16/04/2019 Αθητάκη Ελένη γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:00.42
16/04/2019 Αβέρωφ Κλειώ γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:00.42
16/04/2019 Αντωνοπούλου Ευτυχία γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:00.42
16/04/2019 Αθυμαρίτη Μελίνα γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:00.42
16/04/2019 Κυβερνήτη Παναγιούλα γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:00.67
16/04/2019 Λάμψια Χριστίνα γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:00.67
16/04/2019 Κουραχάνη Ειρήνη γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:00.67
16/04/2019 Κοντογιάννη Μαρίνα γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:00.67
16/04/2019 Μηνάγια Μελπομένη γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:01.26
16/04/2019 Μέντζου Ιωάννα γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:01.26
16/04/2019 Κουλουμέντα Βιργινία γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:01.26
16/04/2019 Μπατατούδη Μαρία-Ελένη γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:01.26
16/04/2019 Στύλιου Μαρία γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:01.70
16/04/2019 Φωτοπούλου Ευσταθία γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:01.70
16/04/2019 Τσαμοπούλου Θεοδώρα γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:01.70
16/04/2019 Σπηλιωτοπούλου Αλίκη-Ευαγγελία γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:01.70
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Αθητάκη Ελένη γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 1 01:54.20
16/04/2019 Γιάγκου Ελένη γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 2 02:05.64
16/04/2019 Σπηλιωτοπούλου Αλίκη-Ευαγγελία γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 3 02:08.29
16/04/2019 Αντωνοπούλου Ευτυχία γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 4 02:12.00
16/04/2019 Ιατροπούλου Μαρίνα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 5 02:40.00
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Καμπίτσης Γεράσιμος γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:09.36
16/04/2019 Μαλακός Σωτήριος γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:10.04
16/04/2019 Λάσκαρης Σπυρίδων γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:11.13
16/04/2019 Βάσσος Παντελής γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:11.14
16/04/2019 Μπαζακίδης Ιωάννης γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:11.42
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Λάμψια Χριστίνα γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:10.80
16/04/2019 Τσαμοπούλου Θεοδώρα γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:11.57
16/04/2019 Περπατάρη Ελισάβετ γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:12.45
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Μπόνης Ματθαίος γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:16.74
16/04/2019 Τζιλαλής Δημήτριος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:16.95
16/04/2019 Κιτσινέλης Ιωάννης γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:18.39
16/04/2019 Μακρόπουλος Αχιλλέας γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:18.42
16/04/2019 Λάσκαρης Σπυρίδων γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:19.17
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Αζά Θεοδώρα γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:12.45
16/04/2019 Καλδή Χριστίνα γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:12.70
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Κοτσικάρης Αντώνιος γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 1 11.73
16/04/2019 Βαμβακάς Άγγελος γ1 Κολλέγιο Ψυχικού 2 11.61
16/04/2019 Μπαλάφας Ιωάννης γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 3 11.13
16/04/2019 Δεληκανάκης Αναστάσιος γ2 Κολλέγιο Ψυχικού 4 10.85
16/04/2019 Σωφρόνης Βασίλειος γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 5 09.20
16/04/2019 Τζεραϊση Αλέξης γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 6 08.60
16/04/2019 Χατζημιχαλάκης Γεώργιος γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 7 08.27
16/04/2019 Χριστοδούλου Αχιλλέας γ8 Κολλέγιο Ψυχικού 8 07.34
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
16/04/2019 Ορφανού Ιωάννα-Ιουλία γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 1 09.72
16/04/2019 Ποταμιανάκη Μαρία γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 2 08.19
16/04/2019 Ιωαννίδη Σοφία γ3 Κολλέγιο Ψυχικού 3 07.67
16/04/2019 Παναγοπούλου Ηρώ γ6 Κολλέγιο Ψυχικού 4 07.55
16/04/2019 Τσιαμπά Φωτεινή γ7 Κολλέγιο Ψυχικού 5 07.39
16/04/2019 Κοναξή Αναστασία γ4 Κολλέγιο Ψυχικού 6 07.01
16/04/2019 Μένεγα Λευκοθέα γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 7 06.19
16/04/2019 Μπακούρη Βασιλική γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 8 05.27
16/04/2019 Μόσχου Κωνσταντίνα γ5 Κολλέγιο Ψυχικού 9 05.23