Βράβευση 2ας Δημοτικού Κολλεγίου Αθηνών στο No Finish Line Athens

Νοε 9, 2023

Την περσινή χρονιά η 2α τάξη του Δημοτικού Σχολείου του Κολλεγίου Αθηνών έλαβε μέρος στον 7ο φιλανθρωπικό αγώνα No Finish Line Athens, που πραγματοποιείται υπό την αιγίδα της οργάνωσης «Μαζί για το Παιδί», καταγράφοντας 1.718 χλμ. Την Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2023, πραγματοποιήθηκε εκδήλωση για την επίδοση επιταγής δωρεάς στο «Μαζί για το Παιδί», καθώς και τις βραβεύσεις των πρώτων ομάδων σε χιλιόμετρα προσφοράς. Οι μαθητές της 2ας τάξης βραβεύτηκαν με τιμητική πλακέτα για την προσπάθεια και την συνεχή στήριξη στον αγώνα.

Στην εκδήλωση, ο Διευθυντής του Δημοτικού κ. Γ. Καλογεράς και η Υποδιευθύντρια του Κατωτέρου Τμήματος κ. Β. Παύλου. Την τιμητική πλακέτα παρέλαβε η Πρόεδρος του Μαθητικού Συμβουλίου, μαθήτρια της 6ης Δημοτικού, Σ. Σιγάλα.

Ανυπομονούμε για την φετινή συμμετοχή μας στο 8ο NFL Athens!