Κοπής Πίτας Προσωπικού του ΕΕΙ για το 2022

Φεβ 4, 2022

Τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας, την Τετάρτη, 2 Φεβρουαρίου 2022 διεξήχθη -σε στενό κύκλο- η καθιερωμένη εκδήλωση κοπής της πίτας του προσωπικού του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος.

Παρόντες ήταν η Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΕΙ κ. Αννίκα Παπαντωνίου, ο Διευθυντής/President του Κολλεγίου Αθηνών Καθηγητής κ. Κώστας Συνολάκης ’75 και ο Γενικός Συντονιστής των Σχολικών Μονάδων του ΕΕΙ κ. Χρήστος Παπανικολάου, οι οποίοι απηύθυναν έναν σύντομο χαιρετισμό προς το προσωπικό.

Στην εκδήλωση παρέστησαν επίσης οι Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων του ΕΕΙ και τα μέλη της Συντονιστικής Επιτροπής.

Κόπηκαν κομμάτια για όλα τα τμήματα του Σχολείου και ακολούθησε ψηφιακή κλήρωση με δώρα για τους εργαζομένους του ΕΕΙ.