![Κλειστά τα Δημοτικά Σχολεία στην Κάντζα, λόγω του παγετού](/images/default-source/news/about-us/2021/january/news-images/klista-ta-dimotika-sholia-stin-kanja-logo-tou-pagetou-kantza.tmb-880x380.jpeg?Culture=el&sfvrsn=a761109f_2)
Κλειστά τα Δημοτικά Σχολεία στην Κάντζα, λόγω του παγετού
Ιαν 7, 2019
Κλειστά θα παραμείνουν αύριο Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019, όλα τα σχολεία και οι βρεφονηπιακοί σταθμοί του Δήμου Παλλήνης λόγω παγετού.
Κλειστά θα παραμείνουν αύριο Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019, όλα τα σχολεία και οι βρεφονηπιακοί σταθμοί του Δήμου Παλλήνης λόγω παγετού. Ως εκ τούτου, τα Δημοτικά Σχολεία του Κολλεγίου, δεν θα λειτουργήσουν. Ακολουθεί η αναλυτική ανακοίνωση από τον Δήμο Παλλήνης.