![Βράβευση μαθητών-μαθητριών σε διαγωνισμό αφίσας του Μουσείου Κυκλαδικής Τέχνης](/images/default-source/news/about-us/2021/january/news-images/vravefsi-mathiton-mathitrion-se-diagonismo-afisas-tou-mousiou-kikladikis-tehnis-picture1.tmb-880x380.jpeg?Culture=el&sfvrsn=c64c1d4d_2)
Βράβευση μαθητών-μαθητριών σε διαγωνισμό αφίσας του Μουσείου Κυκλαδικής Τέχνης
Σεπ 26, 2015
Στο διαγωνισμό αφίσας που διοργάνωσε το Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης για τρίτη χρονιά φέτος με θέμα: «Ζωγράφισε την αφίσα των παιδικών προγραμμάτων του
Στο διαγωνισμό αφίσας που διοργάνωσε το Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης για τρίτη χρονιά φέτος με θέμα: «Ζωγράφισε την αφίσα των παιδικών προγραμμάτων του Μουσείου Κυκλαδικής Τέχνης», και ολοκληρώθηκε στα τέλη Ιουλίου 2015, διακρίθηκαν οι παρακάτω μαθητές του Σχολείου μας:
- Τσουρινάκης Θωμάςτμήμα Α5
- Λαβράνος Νίκοςτμήμα Γ2
- Μπίλλη Μαργαρίτα τμήμα ΣΤ5
Στις 30 Σεπτεμβρίου 2015, το Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης οργανώνει έκθεση παιδικής ζωγραφικής με τίτλο «5000 ζωγραφιές, 1 κυκλαδικό κεφάλι», όπου θα εκτίθενται τα έργα όλων των παιδιών του σχολείου μας που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό
Η Διεύθυνση συγχαίρει τους μαθητές – μαθήτριες για την βράβευσή τους και τους εύχεται πάντοτε επιτυχίες.
Δείτε τις σχετικές πληροφορίες από τα παρακάτω link: