Επιτυχόντες του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στον 74ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας «O ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»

Απρ 6, 2014

Οι μαθητές της Α΄ τάξης Παναγιώτης Οικονόμου (Α΄4) και Δανάη-Μαντλίν Πετρουλάκη (Α΄1) και οι μαθητές της Γ΄ τάξης Ιωάννης Δέδες (Γ΄2) και Μιχαήλ Οικονόμου (Γ΄1) είναι οι επιτυχόντες του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στον 74ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας "Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ", που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2014.

Η 31η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!