Bake Sale

Μαρ 11, 2014
Οργάνωση Bake Saleστο Δημοτικότου Κολλεγίου Αθηνών Την Τετάρτη, 30 Οκτωβρίου 2013, το Δημοτικό μύρισε φρέσκο βούτυρο και λαχταριστή σοκολάτα! Το Bake

Οργάνωση Bake Sale

στο Δημοτικό

του Κολλεγίου Αθηνών

Την Τετάρτη, 30 Οκτωβρίου 2013, το Δημοτικό μύρισε φρέσκο βούτυρο και λαχταριστή σοκολάτα! Το Bake Sale που οργανώθηκε από την Επιτροπή Γονέων του Fund Drive και το Αγγλικό Τμήμα του Δημοτικού για το Ταμείο Υποτροφιών του Σχολείου μας είχε μεγάλη επιτυχία και προσέλκυσε όλους τους μαθητές του Σχολείου που δεν μπόρεσαν να αντισταθούν στις υπέροχες λιχουδιές και στα ελκυστικά εδέσματα που προσφέρονταν.

Με τη βοήθεια γονέων εθελοντών και εκπαιδευτικών του Σχολείου, η εμπειρία ήταν για όλους πολύ όμορφη και κυρίως, επικερδής για το Ταμείο Υποτροφιών. Ήταν μια δράση ευχάριστη για όλους τους μαθητές, μια μέρα γεμάτη γλυκιές γεύσεις και έντονες μυρωδιές!