Πρόκριση μαθητών και μαθητριών του Κολλεγίου Αθηνών
στη Β΄ φάση του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού
"Ηack the Art: Γιανούλης Χαλεπάς"

Πρόκριση μαθητών και μαθητριών του Κολλεγίου Αθηνών στη Β΄ φάση του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού "Ηack the Art: Γιανούλης Χαλεπάς"

Μαρ 14, 2023

Την Παρασκευή, 24 Φεβρουαρίου 2023 ολοκληρώθηκε η Α΄ φάση του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού "Ηack the Art: Γιανούλης Χαλεπάς".

Έπειτα από αξιολόγηση των αιτήσεων, στη Β΄ φάση του Διαγωνισμού προκρίθηκε στην κατηγορία Ψηφιακής Αφήγησης (Digital Storytelling) η ομαδική συμμετοχή των παρακάτω μαθητών και μαθητριών της Α΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών:

Αικατερίνη-Μαρία Αγοράνου Α1

Γεώργιος Μπαρτσιώτας Α5

Νικόλαος-Εμμανουήλ Σκεύης Α7

Βύρωνας Τρικκαλίδης Α8

Γεώργιος Τσαχαγέας Α8

Μαρία Χαρίση Α9

Τους μαθητές και τις μαθήτριες ενθάρρυνε η Προϊσταμένη του Ακαδημαϊκού Τμήματος Ιστορίας και Κοινωνικών Επιστημών, κ. Λαμπρινή Ζήση.

Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριές μας και καλή συνέχεια έως το τέλος της διαγωνιστικής διαδικασίας!