Κλειστές όλες οι σχολικές μονάδες του Κολλεγίου την Τρίτη 8 Ιανουαρίου

Ιαν 7, 2019
Κλειστά θα παραμείνουν όλα τα σχολεία του Δήμου Φιλοθέης - Ψυχικού την Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019. Συγκεκριμένα, ο Δήμαρχος Φιλοθέης – Ψυχικού Παντελής Ξυριδάκης, λαμβάνοντας υπόψη το υπ.
Κλειστά θα παραμείνουν όλα τα σχολεία του Δήμου Φιλοθέης - Ψυχικού την Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019. Συγκεκριμένα, ο Δήμαρχος Φιλοθέης – Ψυχικού Παντελής Ξυριδάκης, λαμβάνοντας υπόψη το υπ. αριθμ. 5164/ 7-01-2019 έγγραφο της Περιφέρειας Αττικής «Περί της ανάγκης προληπτικής διακοπής μαθημάτων λόγω έκτακτων αναγκών (παγετός και ενδεχομένως χιονόπτωση κατά την διάρκεια της νύχτας) αποφάσισε να παραμείνουν κλειστά την Τρίτη 08/01/2019 τα σχολεία Α/βαθμιας και Β/βαθμιας Εκπαίδευσης καθώς και οι Παιδικοί Σταθμοί του Δήμου μας.