Καλλιτεχνική δραστηριότητα του IB Group 6: The Arts 2017

Μαρ 20, 2017

To τμήμα Arts του HAEF IBDP συνεχίζει μέχρι και την Τρίτη 28/3, την καθιερωμένη ετήσια παρουσίαση του με εκδηλώσεις, προβολές και εκθέσεις από τις δραστηριότητες των μαθητών. Περιλαμβάνονται μεταξύ άλλων θεατρικά έργα, κινηματογραφικές ταινίες, μουσικές συναυλίες και εκθέσεις προβολής καλλιτεχνικών δημιουργιών.

Οι εκδηλώσεις ξεκίνησαν τη Δευτέρα στις 18:00, στο Θέατρο Χωρέμη, με μουσική και θεατρική παράσταση. Ακολούθησαν στις 18:30 τα εγκαίνια της έκθεσης έργων των μαθητών στο κτίριο Αλεξάνδρα Μαρτίνου (IC Hall). Η έκθεση θα είναι ανοικτή από τις 09:00 έως τις 16:00.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 210-6798207 και στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]