Τα Nέα μας

Αποτελέσματα της εορταστικής καμπάνιας Annual Fund 2020

Φεβ 13, 2021

You made someday… TODAY! Η συμμετοχή των μελών της Κολλεγιακής οικογένειας στο εορταστικό Annual Fund 2020 ήταν συγκινητική. Μέσα σε έναν μήνα, συγκεντρώθηκαν πάνω από €100.000 από 600 δωρητές, που εξασφάλισαν υποτροφία σε 14 μαθητές. Με τη δική σας στήριξη, οι 12 από αυτούς, τελειόφοιτοι, θα «κατεβούν τα σκαλιά του Μπενακείου» στην Τελετή Αποφοίτησης 2021 και 2 μαθητές μας θα συνεχίσουν τις σπουδές τους στο Κολλέγιο.

Εσείς φωτίζετε τον δρόμο των μαθητών μας. Τους χαρίζετε την ευκαιρία να συνεχίζουν τις σπουδές τους, να βιώνουν την Κολλεγιακή εμπειρία αλλά και τη μοναδική στιγμή της αποφοίτησης από το Κολλέγιο που, χαραγμένη στο μυαλό και στην καρδιά όλων των αποφοίτων μας, τους ακολουθεί πάντοτε μαζί με τις αξίες που ενστερνίστηκαν και τα εφόδια που έλαβαν στο Σχολείο μας. Η δική σας κίνηση προσφοράς κάνει τη διαφορά και δίνει το παράδειγμα που και άλλοι θα ακολουθήσουν.

H συλλογική συμμετοχή είναι η δύναμή μας. Δείτε περισσότερα εδώ www.athenscollege.edu.gr/give/priorities/annualfund

Δείτε τον ψηφιακό «τοίχο» των δωρητών του εορταστικού Annual Fund 2020 εδώ