ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Πατέρας Διαμαντής Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:14.10 Ν/Ε
26/06/2021 Λαγκαδιανός Γεώργιος-Σπυρίδων Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:15.62
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Χριστοδούλου Χριστίνα-Ειρήνη Γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:30.88 Ν/Ε
26/06/2021 Μαμαλούκα-Φραγκούλη Λουκία Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:33.40
26/06/2021 Πατέρα Ειρήνη Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:35.12
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
28/06/2021 Μπούρτζου Μαρίλια Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:31.15
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Γάτου Μαρία-Έλλη Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:13.63
26/06/2021 Αζά Θεοδώρα Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:13.82
26/06/2021 Μαμαλούκα-Φραγκούλη Ελευθερία Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:14.08
26/06/2021 Σαββίδη Έρση-Διονυσία Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:15.09
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Τσιμπρέ Ιάκωβος Γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 05.82
26/06/2021 Κορφιάτης Κωνσταντίνος Β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 05.04
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Παπανικολάου Χαρά-Ελένη Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 05.15
26/06/2021 Κονταξή Ιωάννα Β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 04.92
26/06/2021 Γάτου Μαρία-Έλλη Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 04.67
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Τζοάννος Δημήτριος Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.68
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Τσαχαγέα Ανουκ-Μαρία Γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.40
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Μαμαλούκα-Φραγκούλη Ελευθερία Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 12.74 Ν/Ε
26/06/2021 Παναγοπούλου Πολυβία Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 11.88
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Ζαχαριάς Γεώργιος-Αλέξιος Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 03:33.83
26/06/2021 Θεοδοσιάδης Γεώργιος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 03:39.58
26/06/2021 Γόντικας Κωνσταντίνος Β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 03:40.52
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Σπανού Μαρία-Εριέττα Γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 03:54.61
26/06/2021 Βλάχου Σπυριδούλα Α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 9 04:03.76
26/06/2021 Πετρολέκα Μαρία Α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 12 04:04.34
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
28/06/2021 Χατζηγεωργίου Θεόδωρος Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 03:36.61
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Ίβιτς Δωροθέα Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:20.03
26/06/2021 Κωτσογιαννίδη Άννα Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:20.04
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
28/06/2021 Χίσσα Ελευθερία Γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:20.03
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Μπακούλας Γεώργιος Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 06:50.16
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Σαραντοπούλου Αφροδίτη Γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 08:18.66
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Μπιτούνης Ιωάννης Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 09:42.71
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Πατέρα Καλλιόπη Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 11:09.89
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Μπακούλας Γεώργιος Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 10:42.90 Ν/Ε
26/06/2021 Ζαχαριάς Γεώργιος-Αλέξιος Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 10:42.90 Ν/Ε
26/06/2021 Μπιτούνης Ιωάννης Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 10:42.90 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Σαραντοπούλου Αφροδίτη Γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 12:10.11 Ν/Ε
26/06/2021 Πατέρα Ειρήνη Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 12:10.11 Ν/Ε
26/06/2021 Σπανού Μαρία-Εριέττα Γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 12:10.11 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Ιωαννίδης Αιμίλιος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:47.16 Ν/Ε
26/06/2021 Λαγκαδιανός Γεώργιος-Σπυρίδων Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 01:47.16 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Χίσσα Ελευθερία Γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:47.16 Ν/Ε
26/06/2021 Γκατσώνη Αριάδνη Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 01:47.16 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Νικολόπουλος Ανδρέας Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:37.48
26/06/2021 Βραχλιώτης Γεώργιος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:37.48
26/06/2021 Πατέρας Διαμαντής Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:37.48
26/06/2021 Ιωαννίδης Αιμίλιος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:37.48
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Πασχαλίδου Κωνσταντίνα Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:39.75
26/06/2021 Κωτσογιαννίδη Άννα Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:39.75
26/06/2021 Ίβιτς Δωροθέα Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:39.75
26/06/2021 Γρηγοριάδη Κασσάνδρα Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:39.75
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Βραχλιώτης Γεώργιος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:09.97
26/06/2021 Νικολόπουλος Ανδρέας Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:10.02
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Γρηγοριάδη Κασσάνδρα Β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:10.39
26/06/2021 Πασχαλίδου Κωνσταντίνα Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:10.79
26/06/2021 Καβαλιεράτου Θάλεια Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 00:11.21
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
26/06/2021 Ρέγγα Λυδία Γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 10.22