ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Κοτταρίδης Αθανάσιος Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:14.20 Ν/Ε
12/07/2020 Πατέρας Διαμαντής Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:14.77
12/07/2020 Λαγκαδιανός Γεώργιος-Σπυρίδων Β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:17.85
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Χριστοδούλου Χριστίνα-Ειρήνη Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:31.18 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Κοντοπούλου Μαρτίνα Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:13.55
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Μαμαλούκα-Φραγκούλη Ελευθερία Β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 04.71
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Βυλλιώτης Ιάσων Γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.75
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Τζοάννου Κλειώ Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 12.36
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Χρονόπουλος Δημήτριος Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 30.57
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Θεοφανοπούλου Στεφανία-Αικατερίνα Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 19.36
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Φλουτάκου Νέλλυ Α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 03:46.10
12/07/2020 Πατέρα Καλλιόπη Α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 03:56.21
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Δημητριάδης Νικόλαος Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:17.30
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Χίσσα Ελευθερία Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:20.16
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Σαραντόπουλος Κωνσταντίνος Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 06:38.36 Ν/Ε
12/07/2020 Ευσταθίου Θεόδωρος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 06:39.16
12/07/2020 Μπακούλας Γεώργιος Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 06:41.43
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Γκιόκα Άννα Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 07:53.66
12/07/2020 Σαραντοπούλου Αφροδίτη Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 08:24.40
12/07/2020 Πολυδάκη Αθανασία Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 08:25.36
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Σαραντόπουλος Κωνσταντίνος Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 10:58.45 Ν/Ε
12/07/2020 Μπακούλας Γεώργιος Β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 10:58.45 Ν/Ε
12/07/2020 Ευσταθίου Θεόδωρος Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 10:58.45 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Γκιόκα Άννα Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 12:33.23 Ν/Ε
12/07/2020 Ίβιτς Άννα-Μαρία Γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 12:33.23 Ν/Ε
12/07/2020 Ροδοπούλου Ελένη Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 12:33.23 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Κυρκιλής Νικήτας Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:49.65 Ν/Ε
12/07/2020 Λαγκαδιανός Γεώργιος-Σπυρίδων Β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:49.65 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Γκατσώνη Αριάδνη Β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:49.65 Ν/Ε
12/07/2020 Χριστοδούλου Χριστίνα-Ειρήνη Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:49.65 Ν/Ε
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Κυρκιλής Νικήτας Γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:37.61
12/07/2020 Πατέρας Διαμαντής Β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:37.61
12/07/2020 Δημητριάδης Νικόλαος Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:37.61
12/07/2020 Κοτταρίδης Αθανάσιος Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:37.61
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Χίσσα Ελευθερία Β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:41.15
12/07/2020 Κεφάλα Χλόη Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:41.15
12/07/2020 Περρωτή Ιωάννα Γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:41.15
12/07/2020 Μαύρου Ηρώ Γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:41.15
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Γρηγοριάδη Κασσάνδρα Α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:10.37
12/07/2020 Κεφάλα Χλόη Γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:10.84
12/07/2020 Κωτσογιαννίδη Άννα Α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 00:11.20
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
12/07/2020 Ρέγγα Λυδία Β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 10.33