ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Σταμπούλογλου Σαράντης-Άγγελος Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 41.30
07/03/2017 Μαυροκέφαλος Παναγιώτης-Μιχαήλ Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 30.50
07/03/2017 Κουλουβάτος Χρήστος ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 30.20
07/03/2017 Ροντογιάννης Δημήτριος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 26.80
07/03/2017 Μπαλαρίνης Απόλλωνας-Θεόδωρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 26.60
07/03/2017 Καραμητσάνης Ιωάννης Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 25.40
07/03/2017 Ρούσσος Αντώνιος Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 25.30
07/03/2017 Καζαντζής Γεράσιμος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 25.00
07/03/2017 Βαμβακάς Στυλιανός Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 25.00
07/03/2017 Μαυροσκότης Αντώνιος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 24.40
07/03/2017 Κωνσταντέλλης Βασίλειος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 23.60
07/03/2017 Παπαδόδημας Βασίλειος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 21.50
07/03/2017 Βασιλόπουλος Αθανάσιος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 21.40
07/03/2017 Ξαϊδάρας Ιωάννης Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 19.50
07/03/2017 Λάλος Χαράλαμπος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 17.10
07/03/2017 Κριπαράκος Αλκιβιάδης Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 ΑΚΥΡΟ
07/03/2017 Μπίλλης Σταύρος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 ΑΚΥΡΟ
07/03/2017 Τσιμπός Παναγιώτης Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Σιδέρη Ελένη-Ινώ β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 21.40
06/03/2017 Παπαδογιαννάκη Αιμιλία IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 21.20
06/03/2017 Αϊτιαρίδη Ελένη Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 18.70
06/03/2017 Ρέκκα Ελένη-Νεφέλη Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 18.00
06/03/2017 Κυριακοπούλου Άννα-Πολυτίμη β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 16.00
06/03/2017 Αλειφέρη Αναστασία Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 15.10
06/03/2017 Παπαδοπούλου Γεωργία β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 15.10
06/03/2017 Μαρκέτου Χαρά IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 13.50
06/03/2017 Λάζαρη Μαριάννα Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 11.20
06/03/2017 Κοναξή Αναστασία α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 09.00
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Βασιλικός Φίλιππος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 05.90
07/03/2017 Καλεντερίδης-Στρούμπος Αλέξανδρος-Νικόλαος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 05.45
07/03/2017 Γρύλλης Λάζαρος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 05.30
07/03/2017 Παντελόπουλος Αρχοντής-Άγγελος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 05.20
07/03/2017 Μπαλαρίνης Απόλλωνας-Θεόδωρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 05.00
07/03/2017 Μαρκόπουλος Πέτρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 04.90
07/03/2017 Χαρούπας Αθανάσιος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 04.86
07/03/2017 Σαράντης Αριστοτέλης β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 04.85
07/03/2017 Αλεξόπουλος Άλφρεντ-Δημήτρης Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 04.64
07/03/2017 Αποστόλου Γώργιος γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 04.62
07/03/2017 Μακρής Κωνσταντίνος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 04.60
07/03/2017 Λουκαϊτης Ηλίας-Ιωάννης ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 04.50
07/03/2017 Γαβαλάς Απόστολος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 04.48
07/03/2017 Κρυπαράκος Ανδρέας γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 04.42
07/03/2017 Δάφνης Φίλιππος β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 04.38
07/03/2017 Κιλισμανής Κωνσταντίνος α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 04.30
07/03/2017 Μπιλής Βασίλειος β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 17 04.28
07/03/2017 Μπομπότης Κωνσταντίνος β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 18 04.05
07/03/2017 Μακρυμίχαλος Ιάσων α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 19 04.00
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Κουλουμέντα Πασχαλίνα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 04.90
06/03/2017 Μπομπότη Αλεξάνδρα β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 04.70
06/03/2017 Γιόκαρη Βασιλεία IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 04.70
06/03/2017 Σαμέλλα Φιλίππα γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 04.65
06/03/2017 Μακρή Αλεξάνδρα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 04.60
06/03/2017 Τσουτρέλη Δανάη-Μαρία Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 04.60
06/03/2017 Δήμα Μιχαέλα β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 04.50
06/03/2017 Τσίμα-Πουλοπούλου Αγγελική-Δήμητρα Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 04.40
06/03/2017 Γαροφαλάκη Δάφνη-Ευρυδίκη Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 04.30
06/03/2017 Αζά Θεοδώρα α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 04.30
06/03/2017 Μπαμπίλη Κωνσταντίνα Β3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 04.20
06/03/2017 Μανιού Μαρία-Ελισσάβετ Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 04.18
06/03/2017 Τσακαλίδου Ειρήνη Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 04.15
06/03/2017 Αλεξίου Μελπομένη γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 04.15
06/03/2017 Ζαγοριανάκου Αλυσώ β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 04.10
06/03/2017 Λατσούδη Νίκη γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 16 04.10
06/03/2017 Κοτσώλη Ειρήνη γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 17 04.05
06/03/2017 Στενού Στυλιανή α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 18 04.00
06/03/2017 Καλοφωλιά Μαρία-Μαρίλυ β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 19 04.00
06/03/2017 Κωνσταντίνου Μαρία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 20 04.00
06/03/2017 Στρατοπούλου Δήμητρα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 21 03.80
06/03/2017 Αναγνώστου Βίβιαν-Γεωργία Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 22 03.60
06/03/2017 Καλλιμάνη Κωνσταντίνα Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 23 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Τζουγκαράκης Νικόλαος Γ8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 01.65
06/03/2017 Σπάρταλης Άρης Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 01.65
06/03/2017 Αμπακούμκιν Βίκτωρ γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 01.60
06/03/2017 Παπαχρονόπουλος Εμμανουήλ Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 01.60
06/03/2017 Δουληγέρης Χαράλαμπος-Χρήστος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 01.60
06/03/2017 Λειβαδάς Γεώργιος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.60
06/03/2017 Άννινος Κωνσταντίνος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01.60
06/03/2017 Λιβάνιος Κωνσταντίνος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01.55
06/03/2017 Λουμίδης Αριστείδης α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 01.55
06/03/2017 Παπαρρηγόπουλος Θεόδωρος-Φρίξος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 01.55
06/03/2017 Φούντας Ανδρέας Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 01.55
06/03/2017 Γρίβας Σόλων-Ιάσων Γ5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 01.50
06/03/2017 Αγγελόπουλος Μιλτιάδης ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 01.50
06/03/2017 Χαλκιόπουλος Κωνσταντίνος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 01.50
06/03/2017 Παπαδημητρίου Δημήτριος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 01.50
06/03/2017 Παπασταύρου Δημήτριος β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 01.50
06/03/2017 Πετρίδης Πέτρος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 17 01.50
06/03/2017 Βενέτης Γεώργιος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 01.40
06/03/2017 Γαβαλάς Απόστολος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 19 01.40
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Παπαδογιαννάκη Ειρήνη γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.35
07/03/2017 Ταγκαλάκη Αναστασία γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.35
07/03/2017 Γεωργιάδη Αφροδίτη IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.35
07/03/2017 Παμπούκη Αικατερίνη Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 01.35
07/03/2017 Κουλουμέντα Βιργινία α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 01.35
07/03/2017 Αντωνοπούλου Χριστιάνα β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.35
07/03/2017 Τουτζιαρίδη Σοφία γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.35
07/03/2017 Ζαχαράκη Κωνσταντίνα β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 01.35
07/03/2017 Κοντονή Ιουλία-Άννα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 01.30
07/03/2017 Τροβιά Δήμητρα γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 01.30
07/03/2017 Πνευματικού Αγγελική Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 01.30
07/03/2017 Ορφανού Ιωάννα-Ιουλία α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 12 01.25
07/03/2017 Παυλίδη Αλεξάνδρα Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 01.25
07/03/2017 Αθανασίου Ειρήνη β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 13 01.25
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Ζαφειράκης Γεώργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 31.10
06/03/2017 Γαροφαλάκης Δημήτρης ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 30.50
06/03/2017 Σπύρου Βασίλειος Γ8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 30.20
06/03/2017 Μαρουδής Νικόλαος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 28.60
06/03/2017 Θεοφανόπουλος Νικόλαος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 27.30
06/03/2017 Τσαντίλας Μελέτης Γ8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 26.57
06/03/2017 Νικολάου Πέτρος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 26.00
06/03/2017 Ροντογιάννης Δημήτριος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 25.90
06/03/2017 Γιώτης Χρήστος ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 25.40
06/03/2017 Φραγάκης Αριστείδης Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 25.30
06/03/2017 Καρούζος Χαράλαμπος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 25.20
06/03/2017 Παπαχρονόπουλος Εμμανουήλ Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 25.00
06/03/2017 Κριπαράκος Αλκιβιάδης Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 23.85
06/03/2017 Παπασωτηρίου Σωτήριος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 23.20
06/03/2017 Καραμανής Ελευθέριος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 21.30
06/03/2017 Πανουσόπουλος Αργύριος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 21.10
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Τζήμα Κατερίνα Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 22.60
07/03/2017 Ευθυμιάδη Μυρτώ ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 20.75
07/03/2017 Αλειφέρη Αναστασία Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 19.30
07/03/2017 Μαλεβίτη Αγλαΐα ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 19.00
07/03/2017 Κελεπούρη Κωνσταντίνα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 17.80
07/03/2017 Βιτάλη Ίλια-Βιργινία γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 17.70
07/03/2017 Στίκα Δέσποινα-Μαρία Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 17.50
07/03/2017 Κωνσταντέλλη Μαρία-Ευαγγελία β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 17.40
07/03/2017 Χατήρα Παρασκευή Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 17.00
07/03/2017 Βαμβακοπούλου Ιωάννα-Άρτεμις ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 16.80
07/03/2017 Ρέκκα Ελένη-Νεφέλη Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 16.10
07/03/2017 Γουρζή Μαρία-Αλεξάνδρα Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 15.70
07/03/2017 Παυλίδη Αλεξάνδρα Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 15.15
07/03/2017 Καφούνη Αγγελική-Νίνα Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 15.00
07/03/2017 Κορρέ Αναστασία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 14.80
07/03/2017 Παναγοπούλου Δέσποινα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 14.50
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Γεωργακόπουλος Δημήτριος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:10.99
06/03/2017 Στοϊκος Στέφανος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:11.04
06/03/2017 Φριλίγκος Ιωάννης Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:11.08
06/03/2017 Παπανδρέου Νικόλαος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:11.40
06/03/2017 Μπακαρός Αναστάσης Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:11.71
06/03/2017 Κυριακόπουλος Βασίλειος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:11.72
06/03/2017 Καλεντερίδης-Στρούμπος Αλέξανδρος-Νικόλαος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:11.73
06/03/2017 Αργυρόπουλος Παντελεήμων-Αριστοτέλης γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 00:11.74
06/03/2017 Τσακαλίδης Ευστράτιος Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:11.84
06/03/2017 Βασιλικός Φίλιππος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 00:11.95
06/03/2017 Ρουμελιώτης Ιωάννης Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:12.05
06/03/2017 Παντελόπουλος Αρχοντής-Άγγελος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:12.09
06/03/2017 Ντούλος Αλέξανδρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 00:12.10
06/03/2017 Τζώνος Παναγιώτης β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 00:12.19
06/03/2017 Γρύλλης Λάζαρος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:12.22
06/03/2017 Ζαχαράκης Χρήστος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 00:12.31
06/03/2017 Πασκουαλίν Έκτωρ γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:12.52
06/03/2017 Μαρκόπουλος Πέτρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 00:12.62
06/03/2017 Ορμπίζο Κρίστοφερ Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 19 00:12.64
06/03/2017 Πρωτοψάλτης Αλέξανδρος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 20 00:12.71
06/03/2017 Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 21 00:12.78
06/03/2017 Καλογερόπουλος Παναγιώτης β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 22 00:13.11
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:12.23 Ν/Ε ΛΥΚ
06/03/2017 Παπανδρέου Μαρκέλλα-Καλλιόπη γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:12.45 Ν/Ε ΓΥΜ
06/03/2017 Καλτσά Δωροθέα γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:12.91
06/03/2017 Κάππου Εμμανουέλα-Μαρία Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:13.17
06/03/2017 Παπαρρηγοπούλου Βασιλική β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:13.36
06/03/2017 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:13.41
06/03/2017 Λαιμού Δέσποινα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:13.42
06/03/2017 Χλωρού Ιλεάνα α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:13.48
06/03/2017 Ρετζέπη Ειρήνη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:13.58
06/03/2017 Γιόκαρη Βασιλεία IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 00:13.58
06/03/2017 Τσουτρέλη Λήδα-Χριστίνα γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:13.70
06/03/2017 Γιώτη Βαλεντίνη α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:13.73
06/03/2017 Διαμαντή Αναστασία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:13.98
06/03/2017 Παντολέων Αλεξάνδρα α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:14.15
06/03/2017 Δημητρίου Ελένη-Ιωάννα α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:14.21
06/03/2017 Λορεντζιάδη Αθηνά γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 00:14.21
06/03/2017 Λι Αθηνά β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:14.23
06/03/2017 Στρατοπούλου Δήμητρα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 18 00:14.35
06/03/2017 Χατζηγιαννάκη Κοραλία-Αθηνά β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 19 00:14.37
06/03/2017 Ιωαννίδου Αφροδίτη β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 19 00:14.37
06/03/2017 Αγγελάκη Νεφέλη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 21 00:14.55
06/03/2017 Στύλιου Μαρία α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 22 00:14.70
06/03/2017 Τσαμοπούλου Θεοδώρα α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 23 00:14.95
06/03/2017 Λάμψια Χριστίνα α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 24 00:15.15
06/03/2017 Μπαδογιαννάκη Μαγδαληνή α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 25 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Γεωργακόπουλος Δημήτριος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:23.16
07/03/2017 Φριλίγκος Ιωάννης Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:23.16
07/03/2017 Στοϊκος Στέφανος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:23.80
07/03/2017 Αργυρόπουλος Παντελεήμων-Αριστοτέλης γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:24.19
07/03/2017 Μπακαρός Αναστάσης Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:24.92
07/03/2017 Κολίτσης-Βενέτικος Δημήτριος-Νεκτάριος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:25.13
07/03/2017 Δουληγέρης Χαράλαμπος-Χρήστος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:25.78
07/03/2017 Ασλανίδης Παναγιώτης Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:28.46
07/03/2017 Διαμαντίδης Διαμαντής Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Παπανδρέου Μαρκέλλα-Καλλιόπη γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:26.25
07/03/2017 Καλτσά Δωροθέα γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:26.93
07/03/2017 Αντωνοπούλου Στεφανία Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:27.17
07/03/2017 Αλιπράντη Ναταλία Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:27.20
07/03/2017 Κάππου Εμμανουέλα-Μαρία Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:28.01
07/03/2017 Λαιμού Δέσποινα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:28.24
07/03/2017 Ρετζέπη Ειρήνη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:28.47
07/03/2017 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:28.74
07/03/2017 Παπαρρηγοπούλου Βασιλική β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:29.03
07/03/2017 Χαρατσή Αικατερίνη γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 9 00:29.03
07/03/2017 Μπαδογιαννάκη Μαγδαληνή α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:29.21
07/03/2017 Χλωρού Ιλεάνα α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 00:29.35
07/03/2017 Ζαφειράκη Μυρτώ Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:29.47
07/03/2017 Λορεντζιάδη Αθηνά γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:29.70
07/03/2017 Βρύζα Δάφνη Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 00:29.99
07/03/2017 Λι Αθηνά β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 16 00:30.02
07/03/2017 Δημητρίου Ελένη-Ιωάννα α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 00:30.02
07/03/2017 Χατζηγιαννάκη Κοραλία-Αθηνά β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 18 00:30.08
07/03/2017 Κονταξή Θεοδώρα-Ηλέκτρα β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 19 00:30.44
07/03/2017 Παντολέων Αλεξάνδρα α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 20 00:30.65
07/03/2017 Λαμπρακάκη Αλεξία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 21 00:31.55
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Μπαδογιαννάκης Δήμος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:53.21
06/03/2017 Μπούρλος Νικόλαος Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:53.56
06/03/2017 Μπομπότης Στέργιος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:56.58
06/03/2017 Λεμονάς Δημήτρης Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:57.85
06/03/2017 Κολίτσης-Βενέτικος Δημήτριος-Νεκτάριος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:58.68
06/03/2017 Βερναρδάκης Νικόλαος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:00.25
06/03/2017 Φριλίγκος Στέφανος-Αγαμέμνων Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 01:02.18
06/03/2017 Γρηγοράκης Κωνσταντίνος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01:04.49
06/03/2017 Κύρκος Αλέξανδρος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 01:06.12
06/03/2017 Μαγκανάρης Δημήτριος Γ5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 01:06.55
06/03/2017 Ασλανίδης Παναγιώτης Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 01:08.22
06/03/2017 Ζορμπάς Κωνσταντίνος Γ5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 01:10.20
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Δεληγιάννη Έλλη-Ευτυχία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 01:01.40
06/03/2017 Ματσιώτα Μαρία-Τζέμα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 01:01.61
06/03/2017 Ζαμκίνου Χριστίνα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:03.94
06/03/2017 Διαμαντή Αναστασία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 01:06.96
06/03/2017 Βρύζα Δάφνη Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:09.90
06/03/2017 Χαρατσή Αικατερίνη γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:10.67
06/03/2017 Τσέλου Αθανασία Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01:11.48
06/03/2017 Ρουμελιώτη Ναταλία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01:11.94
06/03/2017 Σταματίου Ισμήνη-Μαρία Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 01:15.63
06/03/2017 Αγγελάκη Νεφέλη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 01:17.51
06/03/2017 Γατσούλη Παρασκευή Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 01:18.13
06/03/2017 Βασιλείου Έλλη β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 12 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
07/03/2017 Ζαφειράκης Γεώργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 12.80
07/03/2017 Πηλιούνης Μιχαήλ Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 11.85
07/03/2017 Σουρέτης Κωνσταντίνος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 11.53
07/03/2017 Περδικάρης Ιωάννης Β3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 10.90
07/03/2017 Μπαλτσιώτης Μιχαήλ Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 10.80
07/03/2017 Άννινος Κωνσταντίνος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 10.80
07/03/2017 Παπασωτηρίου Σωτήριος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 10.60
07/03/2017 Σπύρου Βασίλειος Γ8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 10.60
07/03/2017 Αγγελόπουλος Μιλτιάδης ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 10.50
07/03/2017 Καψής Παναγιώτης Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 10.45
07/03/2017 Ξαϊδάρας Ιωάννης Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 10.20
07/03/2017 Κρεμμύδας Φώτιος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 10.10
07/03/2017 Βαμβακάς Στυλιανός Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 10.10
07/03/2017 Αναγνωστόπουλος Σπυρίδων ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 09.90
07/03/2017 Πετρίδης Πέτρος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 09.85
07/03/2017 Νικολάου Πέτρος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 09.60
07/03/2017 Βενέτης Γεώργιος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 09.50
07/03/2017 Φρισήρας Στέφανος Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 18 09.50
07/03/2017 Βασιλόπουλος Αθανάσιος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 19 09.30
07/03/2017 Ροντογιάννης Δημήτριος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 20 09.30
07/03/2017 Δαλακούρας Γεώργιος ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 21 08.60
07/03/2017 Αναστασάκος Αλέξανδρος-Ιωάννης β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 22 07.45
07/03/2017 Παπαδρόσος Θεόδωρος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 23 07.30
07/03/2017 Πισιμίσης Φοίβος α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 24 07.30
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
06/03/2017 Βενέτη Αλεξάνδρα γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 08.80
06/03/2017 Τζήμα Κατερίνα Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 08.73
06/03/2017 Κωνσταντέλλη Μαρία-Ευαγγελία β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 07.21
06/03/2017 Κωνσταντέλλου Πελαγία Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 07.10
06/03/2017 Ηλιοπούλου Νικολέτα Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 06.46
06/03/2017 Δασκαλάκη Χριστίνα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 06.45
06/03/2017 Κοντονή Ιουλία-Άννα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 06.38
06/03/2017 Κυριακοπούλου Άννα-Πολυτίμη β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 06.28
06/03/2017 Χατήρα Παρασκευή Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 06.11