ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Παύλου Ιωάννα Γ7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 20.00
21/03/2016 Αϊτιαρίδη Ελένη Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 19.40
21/03/2016 Καραδήμα Ελένη-Ζωή Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 17.70
21/03/2016 Μπεκιάρη Αλίκη Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 17.30
21/03/2016 Παπαδογιαννάκη Αιμιλία Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 16.60
21/03/2016 Βαμβακοπούλου Ιωάννα-Άρτεμις IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 16.40
21/03/2016 Μπάμπαλη Μαρία-Ελένη Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 15.70
21/03/2016 Κοντού Μαρλέτα Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 15.10
21/03/2016 Αγγελοπούλου Μαρία Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 14.90
21/03/2016 Άνβερ-Παπαλεξοπούλου Άννα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 14.40
21/03/2016 Μαλεβίτη Αγλαΐα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 14.20
21/03/2016 Γουρζή Μαρία-Αλεξάνδρα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 13.90
21/03/2016 Τσαούτου Μαρία-Ελένη Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 11.50
21/03/2016 Μπασαγιάννη Σταυρούλα Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 11.20
21/03/2016 Ζώρα Παναγιώτα-Φρειδερίκη Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 10.90
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Σταμπούλογλου Σαράντης-Άγγελος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 40.30
22/03/2016 Φράγκος Νικόλαος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 31.80
22/03/2016 Μπίλλης Άγγελος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 30.90
22/03/2016 Ρούσσος Αντώνιος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 28.40
22/03/2016 Πετράκης Παύλος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 28.00
22/03/2016 Τσούκαλης Πάνος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 27.80
22/03/2016 Βασιλόπουλος Αθανάσιος Α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 27.00
22/03/2016 Κουλουβάτος Χρήστος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 26.80
22/03/2016 Κασίμης Αθανάσιος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 26.30
22/03/2016 Κωνσταντέλλης Βασίλειος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 24.60
22/03/2016 Αδαμόπουλος Αλέξανδρος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 22.20
22/03/2016 Δημητράτος Γεώργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 21.30
22/03/2016 Αγγελόπουλος Μιλτιάδης IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 20.80
22/03/2016 Καλαμωτουσάκης Αλέξανδρος-Νικόλαος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 20.00
22/03/2016 Χατζής Χρήστος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 19.50
22/03/2016 Κούκιας Δημήτριος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 17.70
22/03/2016 Καλογερόπουλος Νικόλαος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 14.30
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Κουλουμέντα Πασχαλίνα γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 04.90
21/03/2016 Μακρή Αλεξάνδρα Α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 04.80
21/03/2016 Δήμα Μιχαέλα α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 04.75
21/03/2016 Κωνσταντίνου Μαρία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 04.65
21/03/2016 Γιόκαρη Βασιλεία Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 04.63
21/03/2016 Μπομπότη Αλεξάνδρα α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 04.46
21/03/2016 Τσουτρέλη Δανάη-Μαρία Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 04.40
21/03/2016 Ράπτη Ευανθία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 04.36
21/03/2016 Μπαμπίλη Κωνσταντίνα Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 04.25
21/03/2016 Μανιού Μαρία-Ελισσάβετ Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 04.20
21/03/2016 Πεϊμανίδη Ελένη-Μελίνα α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 04.16
21/03/2016 Σαμέλλα Φιλίππα β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 04.02
21/03/2016 Αισώπου Νεφέλη β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 13 04.02
21/03/2016 Λατσούδη Νίκη β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 04.02
21/03/2016 Κοτσώλη Ειρήνη β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 04.00
21/03/2016 Παπαδοπούλου Γεωργία α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 03.96
21/03/2016 Στουκίδη Χριστίνα γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 03.92
21/03/2016 Αλεξίου Μελπομένη β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 18 03.85
21/03/2016 Τσίμα-Πουλοπούλου Αγγελική-Δήμητρα Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 19 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Λειβαδάς Γεώργιος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 05.34
22/03/2016 Βασιλικός Φίλιππος γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 05.34
22/03/2016 Καλεντερίδης-Στρούμπος Αλέξανδρος-Νικόλαος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 05.26
22/03/2016 Κουτσομύτης Αναστάσιος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 05.25
22/03/2016 Γρύλλης Λάζαρος γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 05.00
22/03/2016 Σαρρής Γεώργιος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 04.90
22/03/2016 Χαρούπας Αθανάσιος Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 04.68
22/03/2016 Φιλιππόπουλος Γεώργιος Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 04.42
22/03/2016 Κεραμιδάς Γεώργιος α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 04.40
22/03/2016 Γιαννούλης Μιχαήλ γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 04.40
22/03/2016 Κουτσομύτης Νικόλαος β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 11 04.20
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Τζουγκαράκης Νικόλαος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 01.80
21/03/2016 Ζαβιτσάνος Ανδρέας-Ευάγγελος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 01.70
21/03/2016 Σπάρταλης Άρης γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 01.65
21/03/2016 Καλογερόπουλος Νικόλαος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 01.55
21/03/2016 Αγγελόπουλος Μιλτιάδης IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 01.55
21/03/2016 Καλογιάννης Δημήτριος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 01.50
21/03/2016 Παπασταύρου Δημήτριος α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 01.45
21/03/2016 Αμπακούμκιν Βίκτωρ β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 01.45
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Γεωργιάδη Αφροδίτη Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.45
22/03/2016 Αντωνοπούλου Χριστιάνα α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 01.40
22/03/2016 Πνευματικού Αγγελική γ8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 01.40
22/03/2016 Παπαδογιαννάκη Ειρήνη β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 4 01.40
22/03/2016 Παμπούκη Αικατερίνη γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 01.35
22/03/2016 Ταγκαλάκη Αναστασία β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 01.35
22/03/2016 Τουτζιαρίδη Σοφία β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 01.35
22/03/2016 Παυλίδη Αλεξάνδρα Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 01.30
22/03/2016 Ζαχαράκη Κωνσταντίνα α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 01.30
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Τζήμα Κατερίνα Α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 23.34
22/03/2016 Ευθυμιάδη Μυρτώ IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 21.70
22/03/2016 Μπάμπαλη Μαρία-Ελένη Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 19.83
22/03/2016 Βιτάλη Ίλια-Βιργινία β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 19.80
22/03/2016 Αλειφέρη Αναστασία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 19.30
22/03/2016 Κωνσταντέλλου Πελαγία Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 17.62
22/03/2016 Βενέτη Αλεξάνδρα β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 17.00
22/03/2016 Γουρζή Μαρία-Αλεξάνδρα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 16.67
22/03/2016 Στίκα Δέσποινα-Μαρία γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 16.25
22/03/2016 Κελεπούρη Κωνσταντίνα γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 16.12
22/03/2016 Χατζηπέτρου Μαρίνα-Χριστίνα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 15.82
22/03/2016 Τσιτσιρίγκου Αλεξάνδρα-Θεοδώρα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 15.75
22/03/2016 Τζερεφού Ειρήνη-Χριστίνα Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 15.70
22/03/2016 Βότσικα Βασιλική Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 15.65
22/03/2016 Σταμέλου Μαρία-Ιωάννα Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 14.70
22/03/2016 Κατσίβελα Ειρήνη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 12.23
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Πατεράκης Σταύρος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 43.34
21/03/2016 Σπύρου Βασίλειος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 30.90
21/03/2016 Γαροφαλάκης Δημήτρης IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 30.47
21/03/2016 Μαρουδής Νικόλαος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 28.74
21/03/2016 Γιώτης Χρήστος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 28.05
21/03/2016 Δουρίδας Ιωάννης Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 27.26
21/03/2016 Αγαπητός Δημήτρης γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 24.46
21/03/2016 Παπαχρονόπουλος Εμμανουήλ Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 24.44
21/03/2016 Φράγκος Νικόλαος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 24.42
21/03/2016 Τσαντίλας Μελέτης Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 24.35
21/03/2016 Παναγιώτου Νικόλαος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 24.13
21/03/2016 Κατσίνης Αλέξανδρος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 24.11
21/03/2016 Μπίλλης Άγγελος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 24.03
21/03/2016 Χατζής Χρήστος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 23.72
21/03/2016 Πανηγύρης Κρίτων Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 22.41
21/03/2016 Μπαλτσιώτης Μιχαήλ Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 21.96
21/03/2016 Μπάστας Ηλίας Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 20.72
21/03/2016 Πετράκης Παύλος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 20.51
21/03/2016 Μενενάκος Ηλίας Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 19 20.51
21/03/2016 Χατζηαθανασιάδης Αλέξανδρος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 20 19.79
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Τσακαλίδης Ευστράτιος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:11.41
21/03/2016 Φριλίγκος Ιωάννης Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:11.41
21/03/2016 Στοϊκος Στέφανος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:11.44
21/03/2016 Παπανδρέου Νικόλαος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:11.45
21/03/2016 Σωτηρέλλος Παναγιώτης IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:11.51
21/03/2016 Μπόμπολας Γεώργιος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:11.69
21/03/2016 Καλεντερίδης-Στρούμπος Αλέξανδρος-Νικόλαος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:11.78
21/03/2016 Γιόκαρης Χρήστος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 00:11.85
21/03/2016 Φιλιππόπουλος Γεώργιος Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:12.10
21/03/2016 Μπακαρός Αναστάσης γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 9 00:12.10
21/03/2016 Ζέης Ανδρέας IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 00:12.15
21/03/2016 Παππάς Νικόλαος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:12.22
21/03/2016 Ορμπίζο Κρίστοφερ Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:12.32
21/03/2016 Αργυρόπουλος Νικήτας-Αθανάσιος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:12.40
21/03/2016 Εφραίμογλου Λάζαρος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 00:12.77
21/03/2016 Βασιλάτος Γεράσιμος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 00:12.90
21/03/2016 Λυμπέρης Αλέξανδρος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:14.85
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:12.62
21/03/2016 Καλτσά Δωροθέα β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:12.82
21/03/2016 Ρετζέπη Ειρήνη Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:13.31
21/03/2016 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:13.47
21/03/2016 Αρμόνη Χρυσούλα α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:13.52
21/03/2016 Γιόκαρη Βασιλεία Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:13.65
21/03/2016 Λαιμού Δέσποινα α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:13.81
21/03/2016 Παπαρρηγοπούλου Βασιλική α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:13.95
21/03/2016 Σπηλιοπούλου Σοφία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 00:14.00
21/03/2016 Μαγκριώτη Ελένη α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 00:14.16
21/03/2016 Παπαγεωργίου Αλεξία β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:14.25
21/03/2016 Λι Αθηνά α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:14.28
21/03/2016 Καραϊνδρου Αμαλία-Μαρία α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:14.36
21/03/2016 Στεφάνου Στυλιανή α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:14.66
21/03/2016 Ματσιώτα Άννα α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:14.70
21/03/2016 Αγγελοπούλου-Δασκαλοπούλου Ίρις γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 16 00:14.86
21/03/2016 Παυλίδη Αλεξάνδρα Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 17 00:14.90
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Βασιλείου Γεώργιος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:23.64
22/03/2016 Φριλίγκος Ιωάννης Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:23.65
22/03/2016 Οικονόμου Παναγιώτης Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:24.34
22/03/2016 Μπομπότης Στέργιος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:24.36
22/03/2016 Τσακαλίδης Ευστράτιος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:24.54
22/03/2016 Σωτηρέλλος Παναγιώτης IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:24.90
22/03/2016 Κυριακόπουλος Βασίλειος γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:25.08
22/03/2016 Γκάτζαρος Σέργιος Γ5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:25.12
22/03/2016 Μπακαρός Αναστάσης γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 9 00:25.30
22/03/2016 Ορμπίζο Κρίστοφερ Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 00:26.17
22/03/2016 Χατζηαθανασιάδης Αλέξανδρος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 00:26.17
22/03/2016 Βερίγος Εμμανουήλ Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:26.21
22/03/2016 Δήμου Γεώργιος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 00:26.35
22/03/2016 Άννινος Κωνσταντίνος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:26.90
22/03/2016 Καραπαναγιώτης Ελευθέριος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 00:27.31
22/03/2016 Στοϊκος Στέφανος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 00:27.88
22/03/2016 Μέισον Παύλος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 17 00:28.33
22/03/2016 Γαβαλάς Απόστολος Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 00:28.40
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Καλτσά Δωροθέα β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:27.04
22/03/2016 Αντωνοπούλου Στεφανία Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:27.47
22/03/2016 Ρετζέπη Ειρήνη Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:28.05
22/03/2016 Παπαβασιλείου Μαρία-Ελισάβετ γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:28.51
22/03/2016 Αρμόνη Χρυσούλα α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:28.70
22/03/2016 Χαρατσή Αικατερίνη β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:28.72
22/03/2016 Βρύζα Δάφνη γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:28.84
22/03/2016 Ματσιώτα Μαρία-Τζέμα α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:28.94
22/03/2016 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:29.10
22/03/2016 Παπαδογιαννάκη Αιμιλία Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 00:29.77
22/03/2016 Κωστοπούλου Αλεξάνδρα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 00:29.82
22/03/2016 Διαμαντή Αναστασία γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 00:30.09
22/03/2016 Ματσιώτα Άννα α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:30.22
22/03/2016 Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 00:30.30
22/03/2016 Ζαφειράκη Μυρτώ γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:30.51
22/03/2016 Μπουντουράκη Μεταξία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 00:30.80
22/03/2016 Λιναρά Μαργαρίτα-Αικατερίνη Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:31.30
22/03/2016 Ζύμνη Σοφία-Μαρία IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 00:31.43
22/03/2016 Λαμπρακάκη Αλεξία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 19 00:31.50
22/03/2016 Ζύμνη Μαρία Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 20 00:31.70
22/03/2016 Δεληγιάννη Δέσποινα α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 21 00:32.54
22/03/2016 Ευαγγελοπούλου Έλλη β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 22 00:33.07
22/03/2016 Ράπτη Ευανθία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 23 00:34.92
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Πανοπούλου Ιωάννα γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01:01.90
21/03/2016 Δεληγιάννη Έλλη-Ευτυχία β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 01:03.47
21/03/2016 Τσέλου Αθανασία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:03.92
21/03/2016 Ζαμκίνου Χριστίνα Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 01:05.09
21/03/2016 Ματσιώτα Μαρία-Τζέμα α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 01:07.85
21/03/2016 Χαρατσή Αικατερίνη β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 01:07.90
21/03/2016 Βρύζα Δάφνη γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01:08.54
21/03/2016 Διαμαντή Αναστασία γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 01:08.72
21/03/2016 Μπουντουράκη Μεταξία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 01:09.22
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Βασιλείου Γεώργιος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:52.56
21/03/2016 Μπούρλος Νικόλαος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:53.19
21/03/2016 Μπομπότης Στέργιος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:56.11
21/03/2016 Καζαντζής Δημήτριος IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:57.81
21/03/2016 Ζέης Ανδρέας IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:58.90
21/03/2016 Κολίτσης-Βενέτικος Δημήτριος-Νεκτάριος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:00.95
21/03/2016 Λιναράς Χαράλαμπος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01:02.47
21/03/2016 Καραπαναγιώτης Ελευθέριος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01:02.98
21/03/2016 Ρουκουνάκης Λάμπρος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 01:03.34
21/03/2016 Κριπαράκος Αλκιβιάδης Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 01:04.65
21/03/2016 Καραμπάτσος-Καναράς Αδριανός Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 01:06.34
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
21/03/2016 Τζήμα Κατερίνα Α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 07.53
21/03/2016 Βενέτη Αλεξάνδρα β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 07.42
21/03/2016 Αλειφέρη Αναστασία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 07.40
21/03/2016 Κωνσταντέλλου Πελαγία Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 06.58
21/03/2016 Μαλεβίτη Αγλαΐα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 06.30
21/03/2016 Τσαϊρη Ευαγγελία Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 06.30
21/03/2016 Άνβερ-Παπαλεξοπούλου Άννα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 05.89
21/03/2016 Τσαϊρη Σοφία IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 05.83
21/03/2016 Τσιτσιρίγκου Αλεξάνδρα-Θεοδώρα IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 05.65
21/03/2016 Αγγελοπούλου Μαρία Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 05.55
21/03/2016 Αϊτιαρίδη Ελένη Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 04.56
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
22/03/2016 Πατεράκης Σταύρος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 13.95
22/03/2016 Δουρίδας Ιωάννης Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 12.30
22/03/2016 Σουρέτης Κωνσταντίνος Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 11.80
22/03/2016 Μπαλτσιώτης Μιχαήλ Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 11.18
22/03/2016 Οικονόμου Παναγιώτης Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 11.00
22/03/2016 Πηλιούνης Μιχαήλ Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 11.00
22/03/2016 Λαιμός Ιωάννης Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 11.00
22/03/2016 Αλεξανδρίδης Αλέξανδρος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 10.85
22/03/2016 Κοκκάλης Αλέξανδρος IB2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 10.80
22/03/2016 Σπύρου Βασίλειος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 10.50
22/03/2016 Μελετόπουλος Ηλίας-Ταϋγετος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 10.30
22/03/2016 Αναγνωστόπουλος Σπυρίδων IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 10.20
22/03/2016 Αγγελόπουλος Μιλτιάδης IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 10.05
22/03/2016 Βαμβακάς Στυλιανός Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 10.00
22/03/2016 Μαυροσκότης Ανδρέας IB1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 15 09.70
22/03/2016 Βασιλόπουλος Αθανάσιος Α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 09.50
22/03/2016 Μπρέμπος Σταμάτης Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 17 09.30
22/03/2016 Κουνάδης Αχιλλέας-Γεώργιος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 18 08.70
22/03/2016 Γκούμας Παναγιώτης Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 19 08.50