ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Λάππας Ιορδάνης Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 39.20
11/03/2014 Σταμπούλογλου Σαράντης-Άγγελος γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 33.60
11/03/2014 Χαραλαμπάκης-Ιωαννίδης Ιωάννης-Παύλος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 32.80
11/03/2014 Σταθόπουλος Ευστάθιος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 32.30
11/03/2014 Δουρίδας Ιωάννης Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 30.90
11/03/2014 Ζήρος Ιωάννης Γ7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 30.40
11/03/2014 Πατεράκης Βασίλειος Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 28.60
11/03/2014 Σιαμαντάς Δημήτριος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 28.40
11/03/2014 Γιομπαζολιάς-Σχοινάς Ανδρέας-Μάριος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 28.00
11/03/2014 Σιαμαντάς Χρήστος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 27.50
11/03/2014 Χαλάς Ιάσων-Θεοχάρης Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 27.50
11/03/2014 Γράτσος Κίμων-Αλέξανδρος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 27.10
11/03/2014 Χαραλαμπίδης Χρήστος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 26.70
11/03/2014 Κεστέκογλου Ιωάννης Γ5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 23.30
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Αναγνωστοπούλου Κορίνα-Αμαλία-Ηλιάνα Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 23.20
10/03/2014 Αμπαριώτη Φοίβη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 18.70
10/03/2014 Κούκια Σοφία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 18.00
10/03/2014 Μπάμπαλη Μαρία-Ελένη Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 16.80
10/03/2014 Παπαδημητρίου Μαρίνα-Εσμεράλντα ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 16.70
10/03/2014 Παλαντζιάν Νάντια Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 15.60
10/03/2014 Κεφάλα Χλόη Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 15.10
10/03/2014 Παύλου Ιωάννα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 13.00
10/03/2014 Ρόμβου Ειρήνη-'Ιρις Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 13.00
10/03/2014 Μεγαγιάννη Κωνσταντίνα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 10 12.80
10/03/2014 Σπηλιοπούλου Άννα Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 12.50
10/03/2014 Λυκουργιώτη Περσεφόνη Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 ΑΚΥΡΟ
10/03/2014 Μαργαρώνη Ιωάννα ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Μικέλης Φίλιππος Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 06.30
11/03/2014 Χατζόπουλος Ηλίας Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 05.50
11/03/2014 Καρανδρέας Ιωάννης Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 05.45
11/03/2014 Γκάτζαρος Σέργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 05.40
11/03/2014 Δέδες Γεράσιμος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 05.30
11/03/2014 Μπρούζας Γεώργιος Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 05.25
11/03/2014 Καλοπίσης Κωνσταντίνος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 05.24
11/03/2014 Ρίζος Δημήτριος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 05.15
11/03/2014 Καφαντάρης Φίλιππος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 05.10
11/03/2014 Σαρρής Γεώργιος γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 04.90
11/03/2014 Αντωνόπουλος Πάρης Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 04.70
11/03/2014 Αϊδίνης Γεώργιος Α1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 04.65
11/03/2014 Γιαννούλης Μιχαήλ α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 13 04.50
11/03/2014 Λυμπέρης Αλέξανδρος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 03.55
11/03/2014 Σταματιάδης Αντώνιος β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 ΑΚΥΡΟ
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Ζάννα Μίνα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 04.80
10/03/2014 Μακρή Αλεξάνδρα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 2 04.75
10/03/2014 Γιόκαρη Βασιλεία β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 04.40
10/03/2014 Μανιού Μαρία-Ελισσάβετ γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 04.35
10/03/2014 Μπολώτα Χλόη β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 04.35
10/03/2014 Τσουτρέλη Δανάη-Μαρία β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 04.35
10/03/2014 Τσαούτου Μαρία-Ελένη Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 04.30
10/03/2014 Μουτσιπάι Μάρθα Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 04.25
10/03/2014 Καλλιμάνη Κωνσταντίνα β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 04.20
10/03/2014 Κουλουμέντα Πασχαλίνα α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 04.10
10/03/2014 Καλογερά Δήμητρα-Μαρία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 04.00
10/03/2014 Μπουλούτα Θεοδώρα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 03.95
10/03/2014 Τσακαλίδου Ειρήνη β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 13 03.90
10/03/2014 Σταματοπούλου Μαρία γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 03.85
10/03/2014 Μπαμπίλη Κωνσταντίνα β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 15 03.85
10/03/2014 Τσόρη-Ζύμνη Αικατερίνη-Μαρία ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 16 03.85
10/03/2014 Ράπτη Ευανθία β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 03.75
10/03/2014 Πεντάρη Ισαμπέλλα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 18 03.64
10/03/2014 Βλασερού Μαρίνα α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 19 03.55
10/03/2014 Μητσοτάκη Σοφία-Μαρία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 20 03.45
10/03/2014 Χαριλάου Χριστιάννα γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 21 03.45
10/03/2014 Κλή Αιμιλία γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 22 03.40
10/03/2014 Κουτσουβέλη Άννα-Ευαγγελία γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 23 03.40
10/03/2014 Τσίμα-Πουλοπούλου Αγγελική-Δήμητρα β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 24 02.95
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Αντωνόπουλος Πάρης Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 01.85
10/03/2014 Ζησιμόπουλος Αθανάσιος Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 01.80
10/03/2014 Ζαβιτσάνος Ανδρέας-Ευάγγελος Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 01.75
10/03/2014 Δεβλέτογλου Ανδρέας β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 01.75
10/03/2014 Τζουγκαράκης Νικόλαος γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 01.70
10/03/2014 Γόντικας Ιωάννης Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 01.65
10/03/2014 Καψιάνης Δημήτριος-Αντώνιος ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01.65
10/03/2014 Καλλιέρος Αναστάσιος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 01.60
10/03/2014 Κουσουρής Γεώργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 01.55
10/03/2014 Οικονόμου Νικόλαος β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 01.55
10/03/2014 Φιλιππάκης Νικόλαος Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 01.50
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Γεωργιάδη Αφροδίτη β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01.40
11/03/2014 Πνευματικού Αγγελική α8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 01.35
11/03/2014 Ζάννα Μίνα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 01.35
11/03/2014 Γαμπρίτσου Βασιλική Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 01.35
11/03/2014 Χαρώνη Αριάδνη-Ολυμπία β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 01.35
11/03/2014 Κουτεντάκη Ελένη Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.30
11/03/2014 Λειβαδά Υβόννη-Θεοδώρα γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 6 01.30
11/03/2014 Σώκου Λυδία Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 01.30
11/03/2014 Νίκα Αλεξάνδρα γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01.30
11/03/2014 Παμπούκη Αικατερίνη α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 01.30
11/03/2014 Χαλκιοπούλου Αιμιλία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 01.30
11/03/2014 Κατάκη Άννα-Δήμητρα Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 01.25
11/03/2014 Κεφάλα Χλόη Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 01.25
11/03/2014 Γιόκαρη Βασιλεία β1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 01.25
11/03/2014 Κανόνη Φανή-Μαρία γ4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 01.25
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Πατεράκης Σταύρος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 38.33
10/03/2014 Στάμου Κωνσταντίνος Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 34.93
10/03/2014 Καρανάσιος Δημήτριος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 30.41
10/03/2014 Δανιήλ Δανιήλ-Χρήστος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 27.46
10/03/2014 Κυριακόπουλος Κωνσταντίνος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 27.26
10/03/2014 Σιαμαντάς Χρήστος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 27.05
10/03/2014 Σταμπούλογλου Σαράντης-Άγγελος γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 25.34
10/03/2014 Γαροφαλάκης Δημήτρης γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 24.68
10/03/2014 Λάππας Ιορδάνης Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 23.08
10/03/2014 Σταθόπουλος Ευστάθιος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 19.73
10/03/2014 Γρίβας Δημήτριος-Φίλιππος Β2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 19.24
10/03/2014 Καλοπίσης Κωνσταντίνος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 12 18.93
10/03/2014 Βλάχος Ηλίας Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 16.24
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Βλατάκη Φλώρα-Μαρία Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 21.13
11/03/2014 Πρωτοπαπά Ελένη-Άννα ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 19.96
11/03/2014 Παπαδημητρίου Μαρίνα-Εσμεράλντα ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 19.48
11/03/2014 Κούκια Σοφία Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 18.94
11/03/2014 Γεωργαντή Μαριάννα γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 5 18.41
11/03/2014 Μπάμπαλη Μαρία-Ελένη Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 16.81
11/03/2014 Αναγνωστοπούλου Κορίνα-Αμαλία-Ηλιάνα Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 16.62
11/03/2014 Κρεούζη Μαγδαληνή Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 16.49
11/03/2014 Κυριακοπούλου Μαργαρίτα Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 16.48
11/03/2014 Ευθυμιάδη Μυρτώ γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 15.96
11/03/2014 Τζερεφού Ειρήνη-Χριστίνα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 15.77
11/03/2014 Τσιτσιρίγκου Αλεξάνδρα-Θεοδώρα γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 15.29
11/03/2014 Σταμέλου Μαρία-Ιωάννα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 13 15.26
11/03/2014 Πάστρα Χρυσούλα-Λυδία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 15.18
11/03/2014 Παπαθανοπούλου Μυρτώ Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 14.96
11/03/2014 Κοντού Μαρλέτα β7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 16 14.82
11/03/2014 Στελλακάτου-Λοβέρδου Ασπασία γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 14.61
11/03/2014 Σμυρνιωτοπούλου Αναστασία-Εμμανουέλα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 18 14.29
11/03/2014 Λοβέρδου Ελισάβετ-Ελένη β8 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 19 11.69
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Αγκαθέρης Νικόλαος Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:11.23
11/03/2014 Βουλγαράκης Γεώργιος-Φίλιππος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:11.36
11/03/2014 Δέδες Ιωάννης Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:11.45
11/03/2014 Τσαγκρίδης Περικλής-Νικόλας ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:11.45
11/03/2014 Πολίτης Αθανάσιος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:11.48
11/03/2014 Μπόμπολας Γεώργιος Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:11.66
11/03/2014 Ζερβός Στυλιανός Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:11.81
11/03/2014 Παπανδρέου Νικόλαος β6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:11.84
11/03/2014 Κιτσοπάνος Ιάσων γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:11.95
11/03/2014 Μεταξωτός Γεώργιος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 00:12.09
11/03/2014 Τσούνης Κωνσταντίνος β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:12.19
11/03/2014 Τρίκας Σταμάτιος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:12.21
11/03/2014 Αμούτζας Γεώργιος-Αλέξανδρος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 00:12.60
11/03/2014 Μπομπότης Στέργιος β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 14 00:12.73
11/03/2014 Ψυλλάκης Εμμανουήλ Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:13.36
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:12.92
11/03/2014 Ρωμάνου Άννα ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:13.20
11/03/2014 Αλιπράντη Ναταλία β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:13.36
11/03/2014 Φορτσάκη Κυριακή-Θεοδώρα Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:13.45
11/03/2014 Μπόμπολα Άννα-Ιωάννα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:13.48
11/03/2014 Τσιμπρή Αθανασία β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:13.55
11/03/2014 Μπουλούτα Θεοδώρα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:13.63
11/03/2014 Ρετζέπη Ειρήνη β5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:13.64
11/03/2014 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:13.80
11/03/2014 Παπαβασιλείου Μαρία-Ελισάβετ α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 00:13.92
11/03/2014 Παλαιολόγου Ελισάβετ Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:13.93
11/03/2014 Λεβεντάκη Μυρτώ Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 00:13.95
11/03/2014 Βιδάλη Αθηνά α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 00:13.95
11/03/2014 Αγγελοπούλου-Δασκαλοπούλου Ίρις α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:14.00
11/03/2014 Αρεταίου Δανάη α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:14.23
11/03/2014 Αγγέλικα-Νικήτα Μαρία α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:14.23
11/03/2014 Σάκκαρη Αδαμαντία-Αμάντα γ6 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:14.37
11/03/2014 Παπαδογεώργη Αννα α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 18 00:14.39
11/03/2014 Τσελίκη Ελευθερία Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 19 00:14.47
11/03/2014 Ζαφειράκη Μυρτώ α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 20 00:14.50
11/03/2014 Κροντηρά Μυρτώ Α4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 21 00:14.54
11/03/2014 Παύλου Ιωάννα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 22 00:14.67
11/03/2014 Παπαδογεώργη Χριστιάνα γ3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 23 00:14.69
11/03/2014 Λαμπρακάκη Αλεξία α5 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 24 00:14.70
11/03/2014 Ντούμα-Κάλντερ Ιάνθη-Εϊμη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 25 00:14.80
11/03/2014 Ζώρα Παναγιώτα-Φρειδερίκη Α6 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 26 00:14.82
11/03/2014 Μπιτσαξή Αλεξία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 27 00:15.04
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Σακελλαρίου Βασίλειος Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:23.08
10/03/2014 Βουλγαράκης Γεώργιος-Φίλιππος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:23.72
10/03/2014 Μεταξωτός Γεώργιος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 00:25.07
10/03/2014 Τσακαλίδης Ευστράτιος γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:25.27
10/03/2014 Κριπαράκος Κωνσταντίνος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:25.60
10/03/2014 Ηλιόπουλος Χρήστος ΙΒ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 00:25.96
10/03/2014 Ζερβός Στυλιανός Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 00:26.40
10/03/2014 Τσαγκρίδης Περικλής-Νικόλας ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 00:26.90
10/03/2014 Καζαντζής Μιχαήλ-Τούβ Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:27.82
10/03/2014 Ευθυμιάδης Γεώργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 00:28.42
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Πολύζου Χαρίκλεια Β2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 1 00:27.04
10/03/2014 Αλιπράντη Ναταλία β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 2 00:27.41
10/03/2014 Κωστοπούλου Αλεξάνδρα γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:28.71
10/03/2014 Κάππου Εμμανουέλα-Μαρία β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 00:28.77
10/03/2014 Παπαβασιλείου Μαρία-Ελισάβετ α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 5 00:29.36
10/03/2014 Παλαιολόγου Ελισάβετ Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:29.67
10/03/2014 Λαγκαδιανού Νίνα-Μαρία α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:29.70
10/03/2014 Βιδάλη Αθηνά α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 8 00:30.02
10/03/2014 Αγγέλικα-Νικήτα Μαρία α7 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 00:30.07
10/03/2014 Ζύμνη Σοφία-Μαρία γ7 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 10 00:30.15
10/03/2014 Αρεταίου Δανάη α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 00:30.26
10/03/2014 Ζαφειράκη Μυρτώ α1 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 12 00:30.57
10/03/2014 Παπαδογεώργη Αννα α6 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 13 00:30.60
10/03/2014 Ντούμα-Κάλντερ Ιάνθη-Εϊμη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 14 00:30.75
10/03/2014 Καρατζά Μαρία-Χριστίνα Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 15 00:31.77
10/03/2014 Κωνσταντινίδου Σοφία Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 00:32.11
10/03/2014 Μπιτσαξή Αλεξία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 17 00:32.12
10/03/2014 Σιαμπάνη Σοφία-Μαρία ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 18 00:32.13
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Καλλιέρος Νικόλαος Β4 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 00:53.51
10/03/2014 Δέδες Ιωάννης Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 00:54.39
10/03/2014 Εμπέογλου Νικόλαος Β3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 00:57.22
10/03/2014 Σεΐδας Λεονάρδος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 00:57.42
10/03/2014 Γραμματικόπουλος Ιωάννης-Αναστάσιος Γ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 00:57.43
10/03/2014 Γκάτζαρος Σέργιος Α2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 00:57.70
10/03/2014 Σωτηρέλλος Παναγιώτης Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 00:59.40
10/03/2014 Σαββάκης Παντελεήμων Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 01:05.86
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Τριανταφύλλη Ιωάννα-Φωτεινή γ1 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 1 01:04.00
10/03/2014 Τσαούτου Αλεξία Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 01:04.82
10/03/2014 Ζαμκίνου Χριστίνα β2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 3 01:05.74
10/03/2014 Διαμαντή Αναστασία α2 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 4 01:07.20
10/03/2014 Στουκίδη Μύρτα-Νέλκη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 01:07.39
10/03/2014 Μπόμπολα Άννα-Ιωάννα Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 6 01:07.50
10/03/2014 Αναστασίου Αικατερίνη Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 01:08.39
10/03/2014 Κριεζή Φωτεινή ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 01:09.29
10/03/2014 Κνουνή Βαρουζάν Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 9 01:06.38
10/03/2014 Αντωνοπούλου Στεφανία γ5 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 9 01:11.45
10/03/2014 Δήμα Μαρία β4 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 01:11.76
10/03/2014 Μπολτσή Μαρίνα Α7 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 11 01:12.15
10/03/2014 Καραπαναγιώτη Μαριάννα ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 01:14.50
10/03/2014 Νικολαϊδη Ειρήνη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 01:15.70
10/03/2014 Κωνσταντινίδου Σοφία Α5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 01:23.43
ΦΥΛΛΟ Α
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
11/03/2014 Στάμου Κωνσταντίνος Γ6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 11.88
11/03/2014 Σερέτης Άγγελος Β6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 2 11.62
11/03/2014 Κοκοτσάκης Ιωάννης Γ7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 3 11.45
11/03/2014 Παπαγιάννης Γεώργιος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 4 10.55
11/03/2014 Μπολώτας Ρωμανός Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 5 10.43
11/03/2014 Κοκκάλης Αλέξανδρος Α5 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 6 10.28
11/03/2014 Σμυρνής Αλέξανδρος Α7 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 7 10.24
11/03/2014 Ζησιμόπουλος Αθανάσιος Γ4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 8 10.10
11/03/2014 Καρλαύτης Γεώργιος α4 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 9 10.05
11/03/2014 Δανιήλ Δανιήλ-Χρήστος ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 10 09.97
11/03/2014 Αναγνωστάκης Γεώργιος Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 11 09.50
11/03/2014 Μπαφαλούκος Μιχαήλ Β4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 09.24
11/03/2014 Ζαμκίνος Άρης Α3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 08.77
ΦΥΛΛΟ Θ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΡΕΚΟΡ ANALYSIS
10/03/2014 Αλειφέρη Αντιγόνη Β1 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 1 08.25
10/03/2014 Αμπαριώτη Φοίβη ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 2 07.35
10/03/2014 Καραγεωργίου Μαρίλη Α4 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 3 07.10
10/03/2014 Παλαντζιάν Νάντια Β5 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 4 07.10
10/03/2014 Ρόμβου Ειρήνη-'Ιρις Γ3 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 5 07.00
10/03/2014 Γεωργαντή Μαριάννα γ2 Γυμνασίου Κολλέγιο Ψυχικού 6 06.86
10/03/2014 Πρωτοπαπά Ελένη-Άννα ΙΒ1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 7 06.72
10/03/2014 Ναχμία Έρρικα-Ρεβέκκα Γ2 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 8 06.50
10/03/2014 Φιλίππου Σοφία Α8 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 9 06.47
10/03/2014 Βουζάκη Ειρήνη β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 10 06.45
10/03/2014 Λιάσκα Αγγελική β3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 11 06.20
10/03/2014 Έρωτα Ελένη-Μαρία Α1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 12 06.03
10/03/2014 Μπούρλα Ιωάννα Β1 Λυκείου Κολλέγιο Ψυχικού 13 06.00
10/03/2014 Πάστρα Χρυσούλα-Λυδία Α6 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 14 05.45
10/03/2014 Αλειφέρη Αναστασία α3 Γυμνασίου Κολλέγιο Αθηνών 15 05.43
10/03/2014 Κολιού Παρασκευή Α3 Λυκείου Κολλέγιο Αθηνών 16 05.00