Στο Ελληνοαμερικανικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα αναζητούμε χαρισματικούς ανθρώπους στην ομάδα μας, οι οποίοι μοιράζονται τον στόχο μας για την παροχή υψηλού επιπέδου ολοκληρωμένης παιδείας στους μαθητές μας. Προσφέρουμε ένα μοναδικό εργασιακό περιβάλλον σε όλους τους εργαζομένους, δίνοντάς τους τη δυνατότητα να αναπτυχθούν και να εξελιχθούν επαγγελματικά και προσωπικά.

Βασιζόμαστε στις δυνατές σχέσεις που καλλιεργούν μεταξύ τους εκπαιδευτικοί και προσωπικό, οι οποίοι παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο στη διαμόρφωση του χαρακτήρα και του μέλλοντος του Σχολείου. Ως μέλη μιας ευρύτερης κοινότητας, ξεχωρίζουν ο καθένας για το ταλέντο και τις εμπειρίες του, σεβόμενοι την ιστορία και την παράδοση και ταυτόχρονα έτοιμοι να προσαρμοσθούν στις απαιτήσεις της κάθε εποχής.

Εάν ενδιαφέρεστε να εργασθείτε στο ΕΕΙ, δεχόμαστε αιτήσεις για όλες τις ειδικότητες καθ' όλη διάρκεια του έτους. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με τη Διεύθυνση Ανθρωπίνου Δυναμικού:

T: 210 6798231

email: [email protected]