Α.Σ.Ι.Σ. 16ο Φεστιβάλ Γενικής Γυμναστικής

Μαϊ 5, 2018

Το Σάββατο, 5 Μαΐου 2018, πραγματοποιήθηκε το 16ο Φεστιβάλ Γενικής Γυμναστικής, που διοργάνωσαν τα Εκπαιδευτήρια Δούκα στα πλαίσια του Α.Σ.Ι.Σ.

Γενική Γυμναστική Δημοτικών Σχολείων  Κολλεγίου Αθηνών – Κολλεγίου Ψυχικού

Η αντιπροσωπευτική ομάδα Γενικής Γυμναστικής Δημοτικών Σχολείων έλαβε μέρος με ένα δυναμικό πρόγραμμα, το οποίο είχε στοιχεία Ενόργανης και Ακροβατικής Γυμναστικής, με τίτλο: “Me too”. Συμμετείχαν 16 μαθήτριες της 5ης και 6ης τάξης των Δημοτικών Σχολείων Κολλεγίου Αθηνών - Κολλεγίου Ψυχικού. Προπονήτρια της ομάδας είναι η  κα. Ελένη Τσακίρη.

Γενική Γυμναστική Γυμνασίου - Λυκείου  Κολλεγίου Αθηνών - Κολλεγίου Ψυχικού

Η αντιπροσωπευτική ομάδα Γενικής Γυμναστικής του Γυμνασίου και του Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών – Κολλεγίου Ψυχικού, έλαβε μέρος 15 μαθήτριες με ένα δυναμικό πρόγραμμα Ενόργανης και Ακροβατικής Γυμναστικής, με τίτλο: “Rewind”.  Προπονήτρια της ομάδας είναι η κα Ελένη Τσακίρη.