Εορταστικό Annual Fund 2021: Στολίζουμε το δικό μας δέντρο προσφοράς έως την κορυφή!

Δεκ 24, 2021

Kάθε δωρεά -ανεξαρτήτως ποσού- είναι σημαντική. Γεμίζει το δέντρο μας με στολίδια και τους μαθητές μας και μελλοντικούς αποφοίτους μας με αισιοδοξία, τιμώντας την παράδοση προσφοράς του Σχολείου μας που το κάνει να ξεχωρίζει.

Το Πρόγραμμα Υποτροφιών είναι η Κολλεγιακή οικογένεια. Στηρίξτε το Σχολείο μας με τη δωρεά σας εδώ www.athenscollege.edu.gr/give/givenow.

Αναγνωρίζουμε τη συνεισφορά όλων των δωρητών μας, κατόπιν συγκατάθεσής τους, στον ψηφιακό «τοίχο» δωρητών του Annual Fund.

Η συλλογική συμμετοχή είναι η δύναμή μας. Κάθε δωρεά είναι μία πράξη αισιοδοξίας.

Tο δικό μας δώρο για εσάς! Mοναδικές συνταγές από το Χριστουγεννιάτικο Bazaar του Σχολείου μας!
Δείτε περισσότερα εδώ.