Class Agents Back to School

Μαϊ 31, 2022

Φιλική δια ζώσης συνάντηση με όλους τους Class Agents πραγματοποιήθηκε την Τρίτη, 31 Μαΐου 2022 στη Λέσχη του ΣΑΚΑ. Οι Class Agents ενημερώθηκαν για τη νέα οργάνωση, τις δράσεις και τα επιτεύγματα του AFD καθώς και για τη στενότερη συνεργασία με τον ΣΑΚΑ από την Annual Fund Coordinator του Development Office Χριστίνα Φρέντζου ’98γ και τους επικεφαλής του AFD Πρόεδρο Δημήτρη Βαμβακόπουλο ’64 και Σύμβουλο Προέδρου & Διευθυντή ΣΑΚΑ Στέλιο Χαρτζίδη ’93γ. Ακολούθησε η παρουσίαση των αποτελεσμάτων έρευνας που διεξάγεται σχετικά με προβληματισμούς, προκλήσεις και προτάσεις που αφορούν AFD από τον Άγη Τσαχαγέα ’84, μέλος της Συντονιστικής Επιτροπής του AFD και επικεφαλής της ομάδας υποστήριξης του έργου των Class Agents.

Στη συνέχεια τον λόγο πήραν οι Class Agents, η συμμετοχή των οποίων ήταν ενθουσιώδης, ενδιαφέρουσα και εποικοδομητική. Διατυπώθηκαν παρατηρήσεις και προτάσεις, τις οποίες η Συντονιστική Επιτροπή κατέγραψε για να τις αξιοποιήσει ενσωματώνοντάς τες στις δράσεις της. Ακολούθησε ένα κοκτέιλ στον κήπο του ΣΑΚΑ όπου η ανταλλαγή απόψεων και ιδεών συνεχίστηκε μέχρι αργά.