Επιτυχόντες του Γυμνασίου και του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στον 73ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας «O Ευκλείδης»

Νοε 1, 2019
Οι επιτυχόντες του Γυμνασίου και του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στον 73ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας "Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ", που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2013 είναι οι εξής:Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ1.

Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1. Άνβερ-Παπαλεξόπουλος Αλέξανδρος2. Ασημακόπουλος Δημήτρης3. Ελευθεριάδης Γιάννης4. Καλογεροπούλου Μαρία-Σοφία5. Κουρούση Μαριάννα6. Κυργιάκης Ορέστης7. Λιναράς Χάρης8. Τσέλου Αθανασία9. Χατζηδάκη Αντιγόνη

Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1. Οικονόμου Παναγιώτης2. Παπαβασιλόπουλος Παναγιώτης

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

1. Βασιλειάδης-Λιαροκάπης Αλέξανδρος2. Δαβαράκης Θεόδωρος-Θηρίμαχος3. Καρακόζης Ιωάννης-Χρήστος

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

1. Κουτσιομύτης Αλέξανδρος2. Οικονόμου Μιχαήλ

ΙΒ1

1. Λως Δημήτριος

Η 30η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2013.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!