![Πρόκριση μαθητή της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών στην Ομάδα (Development Team) για την επιλογή μελών της Εθνικής Ομάδας Debate 2017](/images/default-source/news/about-us/2021/january/news-images/prokrisi-mathiti-tis-g-likiou-kollegiou-athinon-stin-omada-development-team-gia-tin-epilogi-melon-tis-ethnikis-omadas-debate-2017-debate16.tmb-880x380.jpeg?Culture=el&sfvrsn=d57e95f2_2)
Πρόκριση μαθητή της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών στην Ομάδα (Development Team) για την επιλογή μελών της Εθνικής Ομάδας Debate 2017
Νοε 7, 2016
Ο μαθητής της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών Μάρκος Γαζέπης προκρίθηκε στην ομάδα των δέκα μαθητών (Development Team) από την οποία θα επιλεγούν τα μέλη της Εθνικής Ομάδας Debate 2017.
Ο μαθητής της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών Μάρκος Γαζέπης προκρίθηκε στην ομάδα των δέκα μαθητών (Development Team) από την οποία θα επιλεγούν τα μέλη της Εθνικής Ομάδας Debate 2017. Η Εθνική Ομάδα Debate 2017 θα συμμετάσχει στο Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα Debate (World Schools Debating Championship 2017), το οποίο θα πραγματοποιηθεί στην Ινδονησία τον Αύγουστο του 2017.