Πρόκριση μαθητή της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών στην Ομάδα (Development Team) για την επιλογή μελών της Εθνικής Ομάδας Debate 2017

Νοε 7, 2016

Ο μαθητής της Γ΄ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών Μάρκος Γαζέπης προκρίθηκε στην ομάδα των δέκα μαθητών (Development Team) από την οποία θα επιλεγούν τα μέλη της Εθνικής Ομάδας Debate 2017. Η Εθνική Ομάδα Debate 2017 θα συμμετάσχει στο Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα Debate (World Schools Debating Championship 2017), το οποίο θα πραγματοποιηθεί στην Ινδονησία τον Αύγουστο του 2017.