Έντυπο Εξόρμησης 2016 του Γενικού Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στην Κερασιά Έδεσσας

Σεπ 21, 2016
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Σας ενημερώνουμε ότι το έντυπο της Εξόρμησης 2016 του Γενικού Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στην Κερασιά Έδεσσας αναρτήθηκε στο site του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος (www.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι το έντυπο της Εξόρμησης 2016 του Γενικού Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στην Κερασιά Έδεσσας αναρτήθηκε στο site του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος (www.haef.gr).

Η διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσετε είναι:

www.haef.gr → Το Σχολείο → Κολλέγιο Ψυχικού → Λύκειο → Γενικό Λύκειο → Χρήσιμα Links → Θεσμοί → Μαθητική Κοινότητα → Δραστηριότητες Μαθητικής Κοινότητας → Εξόρμηση 2016.