Ανακοίνωση αποτελεσμάτων εισαγωγής των μαθητών του Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Αυγ 30, 2016
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Σας ενημερώνουμε ότι στο site του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος (www.haef.gr) αναρτήθηκαν τα αποτελέσματα εισαγωγής των μαθητών του Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσετε είναι:

www.haef.gr → Το Σχολείο → Λύκειο → Γενικό Λύκειο → Χρήσιμες Πληροφορίες → Πανελλαδικές Εξετάσεις - Εισαγωγή μαθητών Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση → Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016 – Εισαγωγή μαθητών Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.