Κατάκτηση του Βραβείου Public Choice Award 2023 στον διαγωνισμό «Καλύτερη Εικονική Επιχείρηση 2023» - Junior Achievement Greece

Μαϊ 23, 2023

H Ομάδα του Oμίλου Νεανικής Επιχειρηματικότητας του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού, De-light Traveler, έλαβε το βραβείο Public Choice Award 2023 στον Μαθητικό - Επιχειρηματικό Διαγωνισμό «Καλύτερη Εικονική Επιχείρηση 2023» - Junior Achievement Greece. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη, 18 Μαΐου 2023 στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.

Η «De-light Traveler» είναι μία πλατφόρμα που επιτρέπει στους ταξιδιώτες να ταξιδεύουν χωρίς πολλές αποσκευές νοικιάζοντας ρούχα και εξοπλισμό στον προορισμό τους.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριές μας για τη διάκρισή τους καθώς και στους καθηγητές - συμβούλους του Ομίλου, κ. Α. Καραμήτσα, κ. Ε. Μαρκοπούλου και κ. Π. Στατήρη για την πολύτιμη καθοδήγησή τους!