Απομένουν λίγες ημέρες ακόμη, για να συμμετέχετε στο Annual Fund 2021-2022 που στηρίζει το Πρόγραμμα Υποτροφιών του Σχολείου μας και ολοκληρώνεται στις 31 Αυγούστου 2022.
Σήμερα το Πρόγραμμα Υποτροφιών εκπροσωπούν στο πλαίσιο του Alumni Fund Drive 136 Class Agents σε όλες σχεδόν τις τάξεις των αποφοίτων. Η συμμετοχή σας, ως απόφοιτοι πρεσβευτές, με τη δωρεά σας είναι σημαντική και δίνει το παράδειγμα που και άλλοι θα ακολουθήσουν.
Στόχος είναι να συμμετέχουν όλοι οι Class Agents με όποιο ποσό μπορεί ο καθένας να διαθέσει (ποσοστό συμμετοχής 100%). Σημασία έχει η συμμετοχή.
Η συλλογική συμμετοχή είναι η δύναμή μας.
Κάθε δωρεά είναι μία πράξη αισιοδοξίας.
|