Αγαπητοί γονείς,
Εκ μέρους της Επιτροπής Γονέων-Parents Fund Drive, σας στέλνω τις θερμότερες ευχές μας για υγεία, χαρά και ευτυχία και σας ευχαριστώ που συμμετέχετε ενεργά, στηρίζοντας το έργο μας.
Όλοι μαζί αποδείξαμε ότι μπορούμε να φτιάξουμε ένα καλύτερο μέλλον για τα παιδιά μας, για το Σχολείο μας και για την Κολλεγιακή Οικογένεια. Η συμμετοχή και η στήριξή σας αποτελεί θεμέλιο για την επίτευξη του κοινού μας σκοπού και μας γεμίζει αισιοδοξία για το μέλλον.
Είμαστε έτοιμοι για την πραγματοποίηση των στόχων του 2022. Η στήριξη του θεσμού των υποτροφιών και η ενίσχυση της παράδοσης προσφοράς και εθελοντισμού στο Σχολείο μας παραμένουν πρωταρχικοί στόχοι μας. Σας περιμένουμε και τη νέα χρονιά, πολύτιμους αρωγούς στην προσπάθειά μας να διασφαλίσουμε ότι η κρίση αυτή δεν θα στερήσει την Κολλεγιακή εκπαίδευση από κανέναν μαθητή μας.
Σας εύχομαι Καλές Γιορτές και ένα Ευτυχισμένο Νέο Έτος!
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Λένα Παπαγγελάκη-Μπεράχα
Πρόεδρος της Επιτροπής Γονέων-Parents Fund Drive