Παραλαβή Δελτίου Εξεταζόμενου για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021

των μαθητών και μαθητριών
της Γ΄ τάξης
του Ιδιωτικού Λυκείου-Κολλέγιο Ψυχικού

Σας ενημερώνουμε ότι οι γραπτώς εξεταζόμενοι υποψήφιοι για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021 οφείλουν να προσέλθουν την Τετάρτη, 2 Ιουνίου 2021 (09:30-15:30) στη Γραμματεία του Γενικού Λυκείου (κ. Κ. Δαδιώτου, γραφείο 144, 1ος όροφος, Μπενάκειο), προκειμένου να παραλάβουν ενυπογράφως το Δελτίο Εξεταζομένου για τη συμμετοχή τους στις Εξετάσεις,

Αντίστοιχα, οι προφορικά εξεταζόμενοι υποψήφιοι, οφείλουν να προσέλθουν στο Σχολείο την Παρασκευή, 11 Ιουνίου 2021 (10:00-15:00) και να παραλάβουν το Δελτίο Εξεταζομένου για τη συμμετοχή τους στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.

Σε κάθε περίπτωση ο τελειόφοιτος θα πρέπει να έχει μαζί του την ”Σχολική κάρτα για Covid -19” με αρνητικό αποτέλεσμα του SELF TEST.

Επίσης, την Τετάρτη, 2 Ιουνίου 2021 – τελευταία ημέρα μαθημάτων για τη Γ΄ Λυκείου – θα πραγματοποιηθεί επαναληπτική φωτογράφιση των τμημάτων της Γ΄ τάξης για τον “Θησαυρό”, στις 10:00, στα σκαλιά του Μπενακείου.

Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές μας καλή επιτυχία!!!

Παναγιώτης Γιαννουλάτος
Διευθυντής Ιδιωτικού Λυκείου - Κολλέγιο Ψυχικού