Λύκειο Κολλεγίου Αθηνών

Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «ΘΑΛΗΣ»

Επιτυχόντες μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών στην πρώτη φάση του Διαγωνισμού της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (ΘΑΛΗΣ).  

Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΓΑΖΕΠΗ  ΣΗΛΙΑ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
  3. ΓΚΡΙΝΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΓΡΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  5. ΘΕΜΑΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ
  6. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  8. ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  10. ΚΩΣΤΕΑ ΔΑΦΝΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  11. ΛΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  12. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  13. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  14. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  15. ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
  16. ΝΙΚΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  17. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
  18. ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  19. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  20. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
  21. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  22. ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  23. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  24. ΦΡΙΣΗΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  25. ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  26. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ

 

Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  2. ΓΑΖΕΠΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
  4. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  5. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ ΛΗΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ
  7. ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  8. ΚΟΥΜΠΛΗΣ - ΑΡΗΣ
  9. ΚΟΥΡΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  11. ΚΡΙΕΖΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  12. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  13. ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
  14. ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  15. ΠΑΡΑΣΥΡΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  16. ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ
  17. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
  18. ΣΑΒΒΑΛΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ
  19. ΣΑΛΤΕΡΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  20. ΣΙΑΠΕΡΑ - ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
  21. ΣΙΩΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  22. ΣΟΦΤΑΣ - ΚΙΜΩΝ
  23. ΣΤΑΘΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ
  25. ΖΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  26. ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  27. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
  28. ΦΡΙΣΗΡΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ
  1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΤΑΤΙΑΝΑ
  3. ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΦΗΜΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΝΝΑ
  5. ΚΟΥΝΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  6. ΛΑΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ
  7. ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
  8. ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΜΠΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
  11. ΝΑΑΡ ΝΤΑΝΝΥ
  12. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
  13. ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  14. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ
  15. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
  16. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  17. ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
  18. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

 

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ
  1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΒΕΛΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΓΙΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  6. ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΞΑΝΘΗ-ΛΗΔΑ
  8. ΚΥΡΙΑΖΗ ΟΛΓΑ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  11. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  12. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

 

 Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

  1. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ