Τα Νέα μας

Πρόκριση του Ομίλου Νεανικής Επιχειρηματικότητας Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού στον Τελικό Διαγωνισμό «Καλύτερης Εικονικής Επιχείρησης 2022» του Junior Achievement Greece

Απρ 18, 2022

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Ομίλου Νεανικής Επιχειρηματικότητας του Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού προκρίθηκαν με την εικονική επιχείρηση «Mini Farm» στις 10 καλύτερες ομάδες που θα λάβουν μέρος στον Τελικό Διαγωνισμό «Καλύτερη Εικονική Επιχείρηση 2022».

Ο Τελικός Διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης την Παρασκευή, 13 Μαΐου στον «Θόλο», Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες που εκπροσώπησαν τη Mini Farm καθώς και στους καθηγητές – συμβούλους του Ομίλου Νεανικής Επιχειρηματικότητας Κολλεγίου Ψυχικού, κ. Θάνο Καραμήτσα, κ. Ελένη Μαρκοπούλου και κ. Παναγιώτη Στατήρη για τη σημαντική διάκριση!

Καλή τύχη στον Τελικό!