Διακρίσεις

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας "Ευκλείδης" 2010-2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 2011


ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΝΟΜΟΣ

Β Γυμν

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΒΑΚΑΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΒΛΑΧΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΗΝΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΓΙΑΓΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΚΑΤΩΠΟΔΗ

ΞΑΝΘΗ-ΛΗΔΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΚΙΤΣΙΟΣ

ΜΙΛΤΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΠΑΠΑΖΗΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν ΣΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΤΟΛΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Γυμν

ΤΡΙΑΝΤΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Γ Γυμν

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Γ Γυμν

ΣΑΚΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Α Λυκ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Α Λυκ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΙΑΣΩΝ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Α Λυκ

ΤΑΤΟΥΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Β Λυκ

ΠΑΠΠΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

Γ Λυκ

ΤΣΑΡΕΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ

 

 

ΒΡΑΒΕΙΑ Ε.Μ.Ε ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2010-2011

Η Ε.Μ.Ε σε ειδική τελετή που έγινε την Κυριακή 27 Φεβρουαρίου, ώρα 11 π.μ. στη Μεγάλη Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών, βράβευσε τους παρακάτω μαθητές μας:

Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2011

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ




1ο Βραβείο


Λυμπερόπουλος Μπούταλης Φίλιππος

Κολλέγιο Αθηνών



2ο Βραβείο


Βλάχος Ιωάννης Μηνάς

Κολλέγιο Αθηνών



3ο Βραβείο


Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος

Κολλέγιο Αθηνών

Βακάλης Άγγελος Θεόδωρος

Κολλέγιο Αθηνών



Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ




2ο Βραβείο


Καραγκούνη Αικατερίνη

Κολλέγιο Αθηνών



Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ




3ο Βραβείο


Κουντουρίδης Ιάσων

Κολλέγιο Αθηνών

Τατούλης Πέτρος

Κολλέγιο Αθηνών



Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ




1ο Βραβείο




Τσαρέας Αθανάσιος

Κολλέγιο Αθηνών

Επιστροφή